Mitja Marató de Cambrils

Mitja Marató de Cambrils: 10k Cambrils

Pos Nombre Dorsal Cat. Cat. Pos Genero 5Km T. Oficial T. Real Club
1 ABDERRAZAK SAMAOUI AIT MOUSSA 1011 AM 1 Masculino 00:16:11 00:32:44 00:32:44 CLUB ATLETISME VELOCISTES PENEDES
2 ABEL CARRETERO ERNESTO 1009 AM 2 Masculino 00:16:11 00:33:16 00:33:16 BORGES TRAIL
3 ROGER SANCHEZ GOMEZ 1005 AM 3 Masculino 00:16:41 00:34:10 00:34:10
4 VICTOR DOBLAS DIAZ 1740 SM 1 Masculino 00:16:47 00:34:23 00:34:23 CHALLENGE SPAIN
5 JORGE DE ANDRES SANCHEZ 1010 +40M 1 Masculino 00:16:47 00:34:27 00:34:27 CA TARRAGONA
6 OSCAR MARTINEZ CASTRO 1021 SM 2 Masculino 00:16:51 00:34:38 00:34:38
7 MARC BOVE BALLESTE 1029 SM 3 Masculino 00:16:56 00:34:38 00:34:38 CN REUS PLOMS
8 ALEIX SOLE AZNAR 1739 SM 4 Masculino 00:17:08 00:34:44 00:34:44 BORGES TRAIL
9 VICENC CASTELLA SERRA 1015 SM 5 Masculino 00:16:54 00:34:49 00:34:49 CN MATARO
10 VICTOR DEL AGUILA PELLICER 1008 SM 6 Masculino 00:17:10 00:34:53 00:34:53 C E TRAIL TARRACO
11 XAVI QUERAL FORCADELL 1006 SM 7 Masculino 00:17:10 00:34:53 00:34:53 INDEPENDENT
12 DAVID PINOL GARCIA 1027 SM 8 Masculino 00:17:09 00:34:54 00:34:54 AMICS ATLETISME ANDORRA
13 DANIEL FORCEN NASARRE 1044 SM 9 Masculino 00:17:27 00:35:01 00:35:01 MONZON ZONA SPORT
14 ANDRES CLAVERO MARTINEZ 1014 SM 10 Masculino 00:17:21 00:35:07 00:35:07 CA BARBASTRO-RUNNING SEPUEDE
15 SERGIO GARCIA GARCIA 1023 SM 11 Masculino 00:16:49 00:35:09 00:35:09 ATHLETIC TRACK TARRAGONA
16 ALEX VIZCAINO TERUELO 1050 +40M 2 Masculino 00:17:11 00:35:10 00:35:10 CE TRAIL TARRACO
17 JOSE FERNANDEZ GARCIA 1071 SM 12 Masculino 00:17:27 00:35:14 00:35:14 AE BLANCAFORT
18 OMAR SANCHO MONTANER 1737 SM 13 Masculino 00:17:26 00:35:21 00:35:21 BASE MORACHO SPORT
19 ELIO CUENCA SANCHEZ 1019 SM 14 Masculino 00:17:26 00:35:31 00:35:31 AE BLANCAFORT
20 OSCAR CELMA CEBRIAN 1013 SM 15 Masculino 00:17:03 00:35:34 00:35:34 ORINOCO LA CORDADA ALCANIZ
21 DAVID FRANCOME GUTIERREZ 1026 +40M 3 Masculino 00:17:32 00:35:35 00:35:35 C.A GRANOLLERS
22 JORDI CRUXENT CORT 1012 +40M 4 Masculino 00:17:12 00:35:59 00:35:59 C-A NOU BARRIS
23 JOSE LUIS CALVO SALGUERO 1043 SM 16 Masculino 00:18:15 00:36:21 00:36:21 MONTISONENSE DE MONTANA
24 JOAN NEBLEZA MIRABENT 1034 +40M 5 Masculino 00:17:49 00:36:21 00:36:21 CLUB ATLETISME CANYELLAS
25 MARC MORATO RUFIE 1077 SM 17 Masculino 00:18:15 00:36:24 00:36:24 CLUB ATLETIC ESPLUGUI
26 FLORIA MARTINEZ TORRES 1024 SM 18 Masculino 00:17:59 00:36:42 00:36:42 CONCA SENGLARS
27 PEDRO GIMENEZ SANCHEZ 1018 +40M 6 Masculino 00:17:51 00:36:44 00:36:44 JUDO VILAFRANCA
28 RAUL LORENZO MASEDA 1031 SM 19 Masculino 00:18:08 00:36:56 00:36:56 TRIATLO REUS PLOMS
29 MARTI COMES GARCIA 1033 +50M 1 Masculino 00:18:26 00:36:59 00:36:57 CLUB ESPORTIU LA CALA
30 ARNAU OLLE SANLLEHI 1709 SM 20 Masculino 00:17:53 00:37:07 00:37:07 ARITJOL CORREDORS LA SELVA
31 JOSE MIRA MOLINA 1076 SM 21 Masculino 00:18:15 00:37:12 00:37:12 INDEPENDENT
32 MARC RIBO AVILA 1749 SM 22 Masculino 00:18:27 00:37:19 00:37:19
33 ROGER COMELLAS ESPELT 1037 SM 23 Masculino 00:18:16 00:37:20 00:37:20 ASSOSIACIO ESPORTIVA MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA
34 JOAN CIVIT VERGARA 1729 SM 24 Masculino 00:18:38 00:37:23 00:37:22 AE BLANCAFORT
35 TONI JARAICES JIMENEZ 1734 +40M 7 Masculino 00:18:34 00:37:42 00:37:42 CTB-CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES
36 DAVID VALLS LAZARO 1040 +40M 8 Masculino 00:18:29 00:37:45 00:37:45
37 ALBERT ROCA EDO 1065 SM 25 Masculino 00:18:06 00:38:04 00:38:04 BLUE LINE REUS
38 JAVIER BATANERO GIMENO 1158 +40M 9 Masculino 00:18:51 00:38:04 00:38:04 SOMOS LEONES O HUEVONES
39 IBAN MARQUINA ALOS 1016 SM 26 Masculino 00:18:37 00:38:17 00:38:17 CLUB NATACIO SABADELL
40 JAUME ARANDA MARTIN 1048 +40M 10 Masculino 00:18:44 00:38:26 00:38:26
41 EUSEBI VIDAL MELGOSA 1022 SM 27 Masculino 00:18:42 00:38:27 00:38:27 INDEPENDENT
42 LLORENC MONJO HERNANDEZ 1049 +40M 11 Masculino 00:18:46 00:38:27 00:38:27 AMICS ATLETISME ANDORRA
43 LLUIS GRAU VALLVERDU 1046 SM 28 Masculino 00:18:26 00:38:33 00:38:33 CA RUNNERS TARRAGONA
44 SERGI PLANAS ROMEU 1738 +40M 12 Masculino 00:18:43 00:38:37 00:38:37 ATLETES D'ALTAFULLA
45 ANDREU GARCIA PUEYO 1082 SM 29 Masculino 00:19:05 00:38:44 00:38:44 CLUB TRIATLON BADIA
46 VICTOR ALVAREZ TERRON 1057 SM 30 Masculino 00:19:03 00:38:52 00:38:52 BLUE LINE REUS
47 ANDRES ZAPATER PUNTOS 1078 SM 31 Masculino 00:19:42 00:38:59 00:38:59 ESPACIO VITAL
48 JUAN MONROY FLORENCIANO 1068 SM 32 Masculino 00:19:15 00:39:01 00:38:59 MOSSEGADA LAMORA
49 GUILLERMO VALLEJO MORENO 1060 +40M 13 Masculino 00:18:47 00:39:01 00:39:01 CLUB ATLETISME ABRERA
50 MARC PALOMO TERUEL 1054 SM 33 Masculino 00:19:44 00:39:04 00:39:03 UNIVERS BIO
51 NACHO ALAMAN 1056 SM 34 Masculino 00:19:48 00:39:08 00:39:07
52 JORDI SOTA MARTI 1733 SM 35 Masculino 00:19:58 00:39:11 00:38:18 CC PERELLO
53 POL VENTURA 1030 SM 36 Masculino 00:19:23 00:39:17 00:39:16 INDEPENDENT
54 PAULA ADRIANA HRITIUC 1052 AF 1 Femenino 00:19:10 00:39:27 00:39:27 FC.BARCELONA
55 KATHERINE JANE CHAPLIN 1730 AF 2 Femenino 00:19:23 00:39:31 00:39:31 BORGES TRAIL
56 JAUME ARESTE MARTINEZ 1001 SM 37 Masculino 00:18:57 00:39:36 00:39:36
57 JAVIER MONZON MANSO 1083 SM 38 Masculino 00:20:21 00:39:43 00:39:42 MONZON TEAM
58 ALEIX BALLARIN GIMENEZ 1120 SM 39 Masculino 00:20:01 00:39:44 00:39:14 INDEPENDENT
59 CARLES GARRIGA ROMAN 1066 +40M 14 Masculino 00:19:34 00:39:51 00:39:51 RUNNERS EL VENDRELL
60 JORDI PALAU CIVIT 1237 SM 40 Masculino 00:20:02 00:39:53 00:39:45
61 XEC OLIVER GONALONS 1063 +40M 15 Masculino 00:19:56 00:39:54 00:39:54 INDEPENDENT
62 EDUARD MIRANDA 1041 +40M 16 Masculino 00:19:36 00:39:54 00:39:54 INDEPENDENT
63 SAUL ALBERT MALLEBRERA 1062 SM 41 Masculino 00:20:07 00:39:55 00:39:55 C.E. TRAIL TARRACO
64 MANEL NAVARRO ROMERO 1051 +50M 2 Masculino 00:20:09 00:39:56 00:39:56 ESPORTS ARMOBAL
65 MARC SANTORO MESTRES 1713 SM 42 Masculino 00:19:37 00:39:56 00:39:56 CLUB TRIATLO TARRAGONA
66 JOSE ANTONIO GALERA RUBIO 1045 +40M 17 Masculino 00:19:55 00:39:58 00:39:58 A.E BLANCAFORT
67 SERGI PEREZ LINDE 1731 SM 43 Masculino 00:20:07 00:40:17 00:40:17 CLUB ATLETISME ABRERA
68 VICENT PASCUAL COLOMER 1116 +40M 18 Masculino 00:20:32 00:40:30 00:40:28 CAMBRILS CLUB TRIATLO
69 JOAQUIM MIRACLE MOYA 1104 SM 44 Masculino 00:20:06 00:40:32 00:40:32 ZOIS CROSSFIT
70 JORDI CID MARTI 1154 JM 1 Masculino 00:20:52 00:40:38 00:40:27 UNIO RUNNERS SANTA BARBARA
71 MARC MOLINA ROIG 1732 SM 45 Masculino 00:19:41 00:40:56 00:40:56 DECATHLON VILASECA
72 JORDI FERRE CAPARO 1118 +40M 19 Masculino 00:20:55 00:41:04 00:41:04 FERRETRI
73 JOAN ANTONI SANTANA DE LA ROSA 1170 +40M 20 Masculino 00:20:04 00:41:07 00:41:07
74 JOSE LUIS CASADO CASTANO 1032 +40M 21 Masculino 00:20:06 00:41:09 00:41:05 INDEPENDENT
75 NICOLAS MORCILLO MOLINA 1110 SM 46 Masculino 00:20:32 00:41:16 00:41:12
76 FRANCESC RECASENS ESCRIBANO 1707 +40M 22 Masculino 00:20:58 00:41:18 00:41:13
77 SERGI GUART CABRE 1093 +40M 23 Masculino 00:21:01 00:41:21 00:41:03 BLUE LINE REUS
78 DAVID RIBE MONTSERRAT 1166 +50M 3 Masculino 00:20:12 00:41:23 00:41:12 INDEPENDENT
79 DOMINGO SERRANO CORREDOR 1131 +50M 4 Masculino 00:20:49 00:41:24 00:41:04 INDEPENDENT
80 ANDREU ABELLA RIBA 1133 SM 47 Masculino 00:20:47 00:41:26 00:41:17 CLUB ATLETIC MONTBLANC
81 LLUIS MIRO ANDREU 1059 +50M 5 Masculino 00:20:07 00:41:28 00:41:28
82 ISABEL JIMENEZ SARDA 1117 AF 3 Femenino 00:20:20 00:41:30 00:41:30 MANOLO'S TEAM
83 MARIO GARCIA AVENTIN 1112 +40M 24 Masculino 00:20:38 00:41:30 00:41:26 INDEPENDENT
84 HUGO FERRANDIZ SANROMA 1094 +40M 25 Masculino 00:20:43 00:41:35 00:41:13 CLUB TRIATLO TARRAGONA
85 RAMON EULOGIO MARTIN LARA 1702 SM 48 Masculino 00:20:50 00:41:46 00:41:36 INDEPENDIENTE
86 ALBERT FERRE PELLEJA 1089 SM 49 Masculino 00:21:00 00:41:53 00:41:37 CLUB EXCURSIONISTA PRIORAT
87 RAFA BRUN ALVAREZ 1038 SM 50 Masculino 00:20:58 00:41:53 00:41:53
88 AINHOA BARTUMEUS BARTOLOME 1705 SF 1 Femenino 00:20:49 00:41:54 00:41:54 CE TRAIL TARRACO
89 ANDREA BARRANCO RUIZ 1132 SF 2 Femenino 00:20:54 00:41:56 00:41:56 EL RETO DE CORRER
90 DANIEL ESTEVEZ 1137 +40M 26 Masculino 00:20:30 00:41:56 00:41:56 CLUB TRIATLO BADIA
91 JOSE TRILLO LUCENA 1156 +50M 6 Masculino 00:20:27 00:41:59 00:41:57 CN REUS PLOMS
92 ANTONIO SORIA FERNANDEZ 1092 +60M 1 Masculino 00:20:58 00:42:04 00:42:04 ESPORTIU PENEDES
93 MANOLO SANZO RUIZ 1058 +50M 7 Masculino 00:20:08 00:42:10 00:42:10 C.A.IVARS
94 ALBERT AMOROS FERRE 1098 +40M 27 Masculino 00:20:52 00:42:14 00:42:14 FACVAC
95 QUIM PARRA ARMENTA 1108 +40M 28 Masculino 00:21:31 00:42:24 00:41:20 INDEPENDENT
96 JOSEP MARIA MARQUES RODES 1714 +40M 29 Masculino 00:20:36 00:42:49 00:42:49 RUNNER'S BALAGUER C.E
97 NIL BALLARIN GIMENEZ 1134 SM 51 Masculino 00:21:44 00:42:51 00:42:22 INDEPENDENT
98 ALEJANDRO MARTINEZ VARGAS 1136 +40M 30 Masculino 00:20:53 00:42:58 00:42:58
99 ROMAN ZACZKIEWICZ 1150 SM 52 Masculino 00:22:02 00:42:58 00:42:26 ZACKROMAN.COM
100 MARC RISUENO ORTEGA 1123 SM 53 Masculino 00:21:54 00:42:59 00:42:43 UNIVERS BIO
101 XAVI LOSTE ROMERO 1097 +50M 8 Masculino 00:20:53 00:43:02 00:43:01 TRAMUNTANYA - U.E.LL.
102 EDUARD ASENSIO TEIXELL 1440 SM 54 Masculino 00:21:44 00:43:10 00:42:53
103 ISIDRO MORA RIZO 1079 SM 55 Masculino 00:21:35 00:43:11 00:43:09 INDEPENDENT
104 OSCAR BORREGO PEREZ 1266 SM 56 Masculino 00:21:22 00:43:30 00:43:25 CLUB TRIATLO LA POBLA
105 JOAN FRANCESC REVERTE HUERTA 1259 SM 57 Masculino 00:21:21 00:43:42 00:43:42
106 ANGEL DE JUAN VILADEGUT 1701 SM 58 Masculino 00:22:47 00:43:54 00:42:38 INDEPENDENT
107 WALTER QUINTERO ROSSI 1689 +40M 31 Masculino 00:22:12 00:43:57 00:43:34 CLUB TENNIS SALOU H2O
108 ANNA GARCIA TARRES 1125 SF 3 Femenino 00:21:18 00:43:59 00:43:56 AMICS ATLETISME ANDORRA
109 JOSEP MARIA MANERO VIZCARRO 1096 +40M 32 Masculino 00:22:15 00:44:00 00:43:53 INDEPENDENT
110 CARLES TEVAR BERNAL 1145 +40M 33 Masculino 00:21:35 00:44:03 00:44:00
111 ALFONSO SANZ GRAU 1149 +40M 34 Masculino 00:21:35 00:44:07 00:44:00
112 RAUL GUERRERO RODRIGUEZ 1111 SM 59 Masculino 00:22:30 00:44:16 00:43:32 INDEPENDENT
113 LLUIS SILVA CHARLO 1716 +40M 35 Masculino 00:21:45 00:44:21 00:43:51 CIRSA RUNNING CLUB
114 DAVID SORO SANCHEZ 1700 +40M 36 Masculino 00:22:10 00:44:23 00:43:48 MANOLO'S TEAM
115 HENRI BA NO 1169 +50M 9 Masculino 00:21:51 00:44:24 00:44:23 CAMBRILS CLUB TRIATLON
116 PAT PERPINYA COMPTE 1128 +40F 1 Femenino 00:22:09 00:44:30 00:44:30 CAMBRILS CLUB TRIATLO
117 MARIA GARCIA TARRES 1126 SF 4 Femenino 00:21:10 00:44:31 00:44:28 AMICS ATLETISME ANDORRA
118 XAVIER SECALL 1091 +50M 10 Masculino 00:21:55 00:44:32 00:44:32 INDEPENDENT
119 DANI TORRENTE 1715 SM 60 Masculino 00:23:08 00:44:35 00:43:34 INDEPENDENT
120 EMILI ANGLES 1109 +40M 37 Masculino 00:22:23 00:44:37 00:44:20 DRACS RUNNERS
121 ANITA SEGURA GARRIDO 2087 SF 5 Femenino 00:19:02 00:44:38 00:43:29
122 MARIA CABRE SERRANO 1219 SM 61 Masculino 00:22:14 00:44:40 00:44:22 INDEPENDENT
123 SERGI VALLS MINGUET 1193 SM 62 Masculino 00:21:04 00:44:43 00:44:43 RUNNER'S BALAGUER
124 JORDI SUAREZ 1075 SM 63 Masculino 00:22:58 00:44:44 00:44:11 C.E. TRAIL TARRACO
125 DAVID MAGDALENO URGELLES 1135 SM 64 Masculino 00:22:23 00:44:56 00:44:47
126 XAVI VALLS 1708 SM 65 Masculino 00:23:39 00:44:59 00:43:38
127 MARCELO BEN ARENAS 1167 +50M 11 Masculino 00:21:42 00:45:02 00:45:02 TRAIL CAMBRILS
128 ALBERTO MIRANDA ARANDA 1153 SM 66 Masculino 00:23:04 00:45:03 00:44:45 BLUE LINE REUS
129 RAMON CIRIA BONET 1706 +40M 38 Masculino 00:22:32 00:45:05 00:44:39
130 JOSE MANUEL TORRES GUZMAN 1260 SM 67 Masculino 00:22:36 00:45:09 00:44:52 FONDISTES PENEDES
131 TERE ESCODA BALADA 1088 +50F 1 Femenino 00:22:38 00:45:19 00:45:17 CLUB ESPORTIU LA CALA
132 JUANJO RAMOS 1157 +50M 12 Masculino 00:23:00 00:45:20 00:44:53 INDEPENDENT
133 ALEX MAZO TERRE 1310 +40M 39 Masculino 00:22:53 00:45:23 00:45:09 C EX TRAIL TARRACO
134 JOSE JUAN MARMOL PEREZ 1214 +50M 13 Masculino 00:22:58 00:45:26 00:45:02
135 PERE CARPI FORQUES 1227 SM 68 Masculino 00:22:43 00:45:34 00:45:19 C. A. SENSE PRESSA EL VERGER
136 FRANCESC NINCLES REALES 1101 SM 69 Masculino 00:23:05 00:45:37 00:45:20 CORREDORSVALLS.CAT
137 AIDA APARISI MUNOZ 1115 SF 6 Femenino 00:22:30 00:45:37 00:45:36 CAMBRILS CLUB TRIATLO
138 ADRIAN JIMENEZ FRANCO 1215 JM 2 Masculino 00:20:57 00:45:37 00:45:37 CA L'ANDREA
139 MARTI PLANA HERNANDEZ 1667 SM 70 Masculino 00:23:15 00:45:45 00:45:28 UNIO EXCURSIONISTA SABADELL
140 CESAR CASIMIRO YEPES 1633 SM 71 Masculino 00:24:26 00:45:45 00:44:31
141 SERGIO SANZ GRAU 1152 +40M 40 Masculino 00:21:57 00:45:47 00:45:41
142 SERGIO ANIDO SEIJAS 1028 SM 72 Masculino 00:24:28 00:45:51 00:44:25 CLUB MONTE PENARUBIA LUGO
143 DAVID COLOM VIVES 1090 +40M 41 Masculino 00:22:36 00:45:52 00:45:36 CN VILAFRANCA TRIATLO
144 XAVIER PUJOL BARRICARTE 1086 SM 73 Masculino 00:22:51 00:45:58 00:45:49 INDEPENDENT
145 RUBEN SANAGUSTIN 1694 +40M 42 Masculino 00:23:04 00:45:59 00:45:39
146 JAVIER MARTEL GARCIA 1146 SM 74 Masculino 00:23:41 00:46:04 00:45:40 INDEPENDENT
147 DAVID ORTEGA SEGURA 1501 +40M 43 Masculino 00:23:35 00:46:05 00:45:48
148 VICTOR VELARDE 1255 +40M 44 Masculino 00:22:48 00:46:05 00:45:56 INDEPENDENT
149 SERGI CABESTANY CIDONCHA 1129 SM 75 Masculino 00:23:14 00:46:05 00:45:53 AE BLANCAFORT
150 DANIEL ESPADA CABRERA 1172 SM 76 Masculino 00:24:38 00:46:05 00:44:47 INDEPENDENT
151 JAUME LLORT GIRONS 1263 +50M 14 Masculino 00:22:48 00:46:07 00:45:56 INDEPENDENT
152 SERAFI RODRIGUEZ GARCIA 1127 +40M 45 Masculino 00:22:58 00:46:10 00:46:06 AMICS ATLETISME ANDORRA
153 MIGUEL ESTELLE PINO 1275 +40M 46 Masculino 00:23:10 00:46:11 00:46:02 C.E. TRAIL TARRACO
154 FRANCISCO SANCHEZ CORONADO 1670 +40M 47 Masculino 00:22:57 00:46:13 00:45:57
155 ELENA GUIJO MORAGA 1124 SF 7 Femenino 00:22:50 00:46:15 00:46:10 C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
156 ALISTAIR BARCLAY 1319 +40M 48 Masculino 00:23:07 00:46:21 00:45:55 INDEPENDENT
157 PEP PLANA I ESPANYOL 1679 +50M 15 Masculino 00:23:15 00:46:24 00:46:07 C. E. TRAIL TARRACO
158 JUST RIUS BARCELO 1402 SM 77 Masculino 00:24:06 00:46:26 00:45:53 INDEPENDENT
159 SANDRO FERNANDEZ FERNANDEZ 1205 +40M 49 Masculino 00:22:46 00:46:29 00:46:19
160 CARLOS PELLICER ROMEO 1188 +40M 50 Masculino 00:23:00 00:46:29 00:46:23 INDEPENDIENTE
161 JENNIFER SANCHEZ DIAZ 1121 +40F 2 Femenino 00:22:59 00:46:30 00:46:19 CTB-CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES
162 RUBEN GARCIA MARTIN 1122 +40M 51 Masculino 00:22:57 00:46:31 00:46:22 CTB-CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES
163 ROSER ESPELT OBIS 1130 SF 8 Femenino 00:23:07 00:46:34 00:46:22 AE BLANCAFORT
164 ANNA SAURA VIVAS 1105 +40F 3 Femenino 00:23:18 00:46:39 00:46:14
165 PAU SANGENIS FONTANALS 1055 SM 78 Masculino 00:23:36 00:46:42 00:46:14
166 JAUME MANAS MONAGO 1220 SM 79 Masculino 00:22:46 00:46:42 00:46:21
167 VICTOR MANUEL DURAN GARCIA 1712 SM 80 Masculino 00:23:11 00:46:47 00:46:19 FASTTRIATLON CLUB H2O
168 DAVID ROMO MONTIL 1199 SM 81 Masculino 00:23:46 00:46:47 00:46:09 INDEPENDENT
169 ERIC ALDAO MORELLO 1113 SM 82 Masculino 00:23:32 00:46:50 00:46:30
170 GONZALO TURRADO RODRIGUEZ 1161 +40M 52 Masculino 00:23:12 00:46:50 00:46:29 CLINICA DENTAL TUCES TARRAGONA
171 EVA SANTANA DE LA ROSA 1316 SF 9 Femenino 00:23:11 00:46:51 00:46:42 CLUB TRIATLON BADIA
172 JESUS CAMACHO BARTOLI 1270 +50M 16 Masculino 00:22:58 00:46:55 00:46:46
173 MARIO JIMENEZ ORTEGA 1243 SM 83 Masculino 00:24:25 00:47:02 00:46:02 BASF
174 PATRI MORILLO 1687 +40M 53 Masculino 00:24:05 00:47:03 00:46:34 CLUB TENNIS SALOU H2O
175 DAVID PEREZ MOLES 1218 +50M 17 Masculino 00:23:16 00:47:11 00:46:43 TRAGAMILLAS ALCANIZ
176 DAVID GINER AGUILAR 1200 +40M 54 Masculino 00:23:31 00:47:15 00:46:57 INDEPENDIENTE
177 MARC MORAGA CARRION 1387 JM 3 Masculino 00:23:56 00:47:18 00:46:13 ZOIS CROSSFIT
178 JORDI IRAZUZTA CARDUS 1306 +40M 55 Masculino 00:23:47 00:47:19 00:46:00
179 PATRICIA DEL CAMPO SANZ 1298 +40F 4 Femenino 00:23:15 00:47:22 00:47:20
180 MANUEL BARRIGA SANCHEZ 1464 +40M 56 Masculino 00:23:28 00:47:23 00:47:14 PENYA CICLOTURISTA CAMBRILS
181 XAVI NICOLAU MESSEGUE 1292 +40M 57 Masculino 00:24:36 00:47:29 00:46:52
182 ALFONSO MEDINA ROMER 1155 +40M 58 Masculino 00:24:37 00:47:30 00:46:53
183 OLIVER LUQUE LLUCH 1186 SM 84 Masculino 00:23:59 00:47:44 00:47:22
184 CARLOTA MONTOYA CABANAS 1276 +40F 5 Femenino 00:24:12 00:47:46 00:47:16 BLUE LINE REUS
185 RAFA GARCIA JIMENEZ 1327 SM 85 Masculino 00:24:39 00:47:52 00:47:09 CLUB TRIATLO TARRAGONA
186 ALBERT MASSANA CABRE 1427 +50M 18 Masculino 00:24:23 00:47:53 00:47:23
187 ELOI SANCHEZ PEREZ 1669 +50M 19 Masculino 00:24:10 00:47:57 00:47:37
188 MARC GIMENO NAVARRO 1216 SM 86 Masculino 00:24:00 00:48:00 00:47:44 INDEPENDENT
189 FRANCESC POZO MONTERO 1313 +40M 59 Masculino 00:24:22 00:48:03 00:47:30 INDEPENDIENTE
190 IGNASI VILLAMAYOR ROZADOS 1692 +40M 60 Masculino 00:23:50 00:48:04 00:47:54 CLUB TRIATLO ANDORRA
191 ANTONIO VELASCO COCA 1351 +40M 61 Masculino 00:24:40 00:48:05 00:47:24 ATLETES D'ALTAFULLA
192 ROBERT OECHSLE SABATE 1147 SM 87 Masculino 00:23:59 00:48:05 00:46:40 CENTRE EXCURSIONISTA CAMBRILS
193 ESPERANCA ANGUERA 1710 +40F 6 Femenino 00:23:31 00:48:09 00:48:08 CLUB ATLETISME TARRAGONA
194 JOSEP MARTINEZ MONTANA 1183 SM 88 Masculino 00:24:21 00:48:11 00:47:37
195 PABLO CANALES CANAL 1173 SM 89 Masculino 00:24:44 00:48:12 00:47:43 INDEPENDENT
196 JORDI GRIFOLL LOMAS 1672 SM 90 Masculino 00:25:04 00:48:14 00:47:11
197 JUAN TOMAS ORTIZ LOPEZ DE LA ISIDRA 1678 +60M 2 Masculino 00:25:00 00:48:16 00:47:40
198 MARKUS LANGHEINRICH X 1291 +50M 20 Masculino 00:25:09 00:48:17 00:47:05 DRACSRUNNERS
199 FRANCISCO PEREZ PIZARRO 1203 +40M 62 Masculino 00:25:04 00:48:17 00:47:43 AGRUPASIO DE MUNTANA EL TURMELL DE XERT
200 CONXI TOSCANO MARTINEZ 1265 +40F 7 Femenino 00:24:09 00:48:19 00:48:03 RUNNERS EL VENDRELL
201 ENRIC FONT PROUS 1676 +40M 63 Masculino 00:24:18 00:48:20 00:47:38 BLADE RUNNERS
202 ANTONIO LLOPIS CIFUENTES 1222 SM 91 Masculino 00:24:51 00:48:21 00:47:35 INDEPENDIENTE
203 DAVID GARCIA VARGAS 1717 SM 92 Masculino 00:23:53 00:48:23 00:47:45 CICLES MASVI
204 VICTOR MARMOL DE LA TORRE 1185 SM 93 Masculino 00:24:01 00:48:24 00:47:40
205 XAVIER ARMENGOL NOGUES 1728 SM 94 Masculino 00:22:50 00:48:26 00:47:09 TRETZEATLETICCATALA
206 SITA BATALLA DOMINGUEZ 1230 +40F 8 Femenino 00:23:44 00:48:27 00:48:25 ULTRA RUNNERS TEAM
207 ARANTXA GALICIA VAL 1304 SF 10 Femenino 00:24:07 00:48:27 00:48:27 ESPACIO VITAL
208 ADRIA SERRET ROIG 1114 +40M 64 Masculino 00:23:43 00:48:27 00:48:25
209 JOAN ANTON MIRET GABRIEL 1160 +40M 65 Masculino 00:24:13 00:48:34 00:48:02 C.E. TRAIL TARRACO
210 HARITZ UGALDE OLASCOAGA 1748 +40M 66 Masculino 00:24:42 00:48:40 00:47:57
211 ALBERT BENACH CROS 1003 SM 95 Masculino 00:23:11 00:48:40 00:48:40 INDEPENDENT
212 PABLO MONACO 432 +40M 67 Masculino 00:25:00 00:48:49 00:48:14 INDEPENDENT
213 JORDI LLAVERIA VIDIELLA 1236 SM 96 Masculino 00:24:15 00:48:51 00:48:42
214 JOSEP RAMON ALEIXANDRI AUDI 1212 +40M 68 Masculino 00:24:59 00:48:59 00:47:52 INDEPENDENT
215 JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ 1675 +50M 21 Masculino 00:25:19 00:49:01 00:47:48
216 JOAN MARINE ROM 1232 SM 97 Masculino 00:24:59 00:49:01 00:47:56
217 JELLE SMEELS 1745 SM 98 Masculino 00:25:40 00:49:04 00:47:41
218 JOAN SANCHIS 1192 +40M 69 Masculino 00:24:56 00:49:07 00:48:43 RED RUNNERS
219 RICHARD DALMAU 1367 SM 99 Masculino 00:27:22 00:49:08 00:48:06
220 BARTOMEU SIMO SIMO 1196 +60M 3 Masculino 00:24:25 00:49:09 00:48:43 A.A XAFATOLLS
221 MARIA OLIVE CANIZARES 1184 SF 11 Femenino 00:24:58 00:49:09 00:48:22 INDEPENDENT
222 FELIPE TENO OLLERO 1177 +40M 70 Masculino 00:24:46 00:49:10 00:48:41
223 JORDI QUEROL VIVES 1629 +40M 71 Masculino 00:24:31 00:49:12 00:48:47 100 X 100 FONDISTES TARREGA
224 ANNA LLAVERIA MEDINA 1519 SF 12 Femenino 00:25:06 00:49:12 00:48:40 CAMBRILS CLUB TRIATLO
225 MARC UTGES RIBALTA 1142 SM 100 Masculino 00:27:06 00:49:21 00:48:41 INDEPENDENT
226 JOSEP CARLES PERIS 1375 SM 101 Masculino 00:27:06 00:49:21 00:48:42 ZOIS CROSSFIT TARRAGONA
227 ENRIC CUGAT JIMENEZ 1257 +40M 72 Masculino 00:24:21 00:49:27 00:49:12 RIBA-ROJA RUNNING
228 DAVID SOSA PINO 1242 +40M 73 Masculino 00:24:52 00:49:27 00:49:17
229 MONICA MOLINA MORANTE 1302 +40F 9 Femenino 00:25:06 00:49:27 00:48:57 CAMBRILSCLUBTRIATLO
230 VERONICA DELGADO COSTALES 1695 +40F 10 Femenino 00:25:05 00:49:28 00:48:57 SOY MODELO
231 SERGIO GALERA 1486 +40M 74 Masculino 00:24:37 00:49:29 00:49:17
232 VICTOR ZAPATER PUNTOS 1460 SM 102 Masculino 00:24:27 00:49:31 00:49:31 CC SAIDI
233 ALEX ZAPICO RUBIO 1143 +40M 75 Masculino 00:24:12 00:49:33 00:49:22 INDEPENDENT
234 JIM BROUGHTON 1178 +60M 4 Masculino 00:24:47 00:49:37 00:49:15 INDEPENDIENTE
235 ARNAU GINESTA ROFES 1358 SM 103 Masculino 00:25:11 00:49:40 00:49:23
236 FERRAN BENAGES PIQUE 1356 SM 104 Masculino 00:25:12 00:49:40 00:49:23
237 MAMEN LUCIA FERNANDEZ 1681 +40F 11 Femenino 00:24:00 00:49:45 00:49:36 INDEPENDIENTE
238 ALBERT MARTIN ESTRADA 1428 SM 105 Masculino 00:25:10 00:49:49 00:48:49 ESCATXICS
239 ARMAND REIG 1204 +40M 76 Masculino 00:25:13 00:49:57 00:49:40 I RUN WITH LEIVA
240 LUIS PEREZ 1688 +40M 77 Masculino 00:24:14 00:49:59 00:49:29 CLUB TENNIS SALOU H2O
241 MARCEL FOLCH SANCHEZ 1341 SM 106 Masculino 00:25:40 00:50:03 00:49:37 A.E BLANCAFORT
242 JORDI MORELL FARRE 1447 +40M 78 Masculino 00:25:07 00:50:03 00:49:25 C.A.IVARS
243 RAUL MARTINEZ GONZALEZ 1736 +40M 79 Masculino 00:25:55 00:50:04 00:48:45 EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
244 ALFONSO PORCEL GUIJARRO 1159 +40M 80 Masculino 00:25:01 00:50:04 00:49:31
245 CARLA DELGADO GONZALEZ 1240 SF 13 Femenino 00:24:15 00:50:04 00:49:42 NOIESRUNNERSITGES
246 ESTHER CRUZ FERRER 1315 +40F 12 Femenino 00:25:01 00:50:04 00:49:32 CE PENEDES COSTA DAURADA
247 FRANCESC LOPEZ CAMACHO 1398 +40M 81 Masculino 00:24:49 00:50:06 00:49:28 INDEPENDENT
248 DAVID SABATE LISSNER 1290 +50M 22 Masculino 00:25:32 00:50:08 00:48:56 DRACSRUNNERS
249 ANTONIO MIRANDA VALENT 1223 SM 107 Masculino 00:24:32 00:50:14 00:49:58 INDEPENDENT
250 CARLOS POLANCO MARTIN 1301 +50M 23 Masculino 00:25:42 00:50:17 00:49:05 INDEPENDENT
251 JORDI ALBINO RAMIREZ 1312 SM 108 Masculino 00:26:29 00:50:17 00:49:16 AAEET GRUP ATLETIC
252 OSCAR ABAD GRANDE 1374 +40M 82 Masculino 00:26:35 00:50:22 00:49:49
253 SARA MORENO FERRER 1685 +40F 13 Femenino 00:25:00 00:50:27 00:49:55 TRAGAMILLAS ALCANIZ
254 MANUEL PASCUAL ALEJOS 1684 +40M 83 Masculino 00:24:57 00:50:27 00:49:56 TRAGAMILLAS ALCANIZ
255 JAVIER FACI LLORENS 1324 JM 4 Masculino 00:25:53 00:50:43 00:49:42
256 LUISA DIAZ RODRIGUZ 1308 +40F 14 Femenino 00:26:17 00:50:46 00:49:39 TRETZEATLETICCATALA
257 XAVIER COSTA COSTAL 1741 SM 109 Masculino 00:26:18 00:50:47 00:49:35
258 CHRISTIAN GARCIA GIMENEZ 1677 SF 14 Femenino 00:25:31 00:50:49 00:50:15 GUARDIANES DE LA GALAXIA
259 PATRICIA BOBE GALVE 1267 +40F 15 Femenino 00:25:23 00:50:49 00:50:37 INDEPENDIENTE
260 ROMAN FERNANDEZ MARTIN 1268 +50M 24 Masculino 00:25:23 00:50:50 00:50:39 INDEPENDENT
261 JOSE ALBERTO PEREZ MURILLO 1007 +40M 84 Masculino 00:26:23 00:50:52 00:49:45 INDEPENDIENTE
262 SANTI MATA VILLANUEVA 1187 +40M 85 Masculino 00:26:13 00:50:53 00:49:47 C.A. HORNO ESTACION
263 FRANCESC PUIGGROS LLAVINES 1502 +40M 86 Masculino 00:25:11 00:50:54 00:49:37
264 MIGUEL BERMUDEZ GARCIA 1649 JM 5 Masculino 00:26:29 00:50:59 00:50:17 INDEPENDENT
265 JESUS ARCHIDONA BAGASE 1179 +60M 5 Masculino 00:24:54 00:51:01 00:50:48 CE TRAIL TARRACO
266 GERARD JOVE SENDRA 1020 +40M 87 Masculino 00:26:28 00:51:02 00:49:53 INDEPENDENT
267 AURELIO MARTINEZ HERNANDEZ 1249 +60M 6 Masculino 00:26:29 00:51:04 00:50:02 TARRAGONA FONDISTES
268 MARINA OLIVE CURTO 1297 +40F 16 Femenino 00:25:07 00:51:06 00:50:55 ACTIVA'T RUNNERS
269 PACO ASTASIO ASTASIO 1296 +50M 25 Masculino 00:25:55 00:51:06 00:50:55 ACTIVA'T RUNNERS
270 MARIA DEL MAR ABAD PINERO 1309 +40F 17 Femenino 00:25:56 00:51:07 00:50:11 MANOLO'S TEAM
271 JUAN PEDRO LOPEZ SANCHEZ 1277 +60M 7 Masculino 00:26:22 00:51:10 00:50:28
272 DOLORS FRANCH TALLARDA 1520 +50F 2 Femenino 00:26:28 00:51:12 00:50:10 TARRAGONA FONDISTES
273 JOSE LUIS MARIN LOPEZ 1362 +40M 88 Masculino 00:27:04 00:51:12 00:50:02 EMBARUN LLEIDA
274 GEMMA CANDO GUASCH 1264 +40F 18 Femenino 00:25:20 00:51:15 00:51:00 INDEPENDENT
275 JOSEP MARIA CASAS 1250 +60M 8 Masculino 00:25:04 00:51:16 00:51:15 S ATL CORBERA
276 MIRIAM MANER 1252 UnknownF 1 Femenino 00:25:04 00:51:16 00:51:15 S ATL CORBERA
277 ANGEL LUIS CARBONELL GONZALEZ 1462 +60M 9 Masculino 00:25:51 00:51:18 00:50:58 ZANCADAS
278 FRANCESC GAMEZ ALARI 1363 SM 110 Masculino 00:25:46 00:51:22 00:50:55 AAEET GRUP ATLETIC
279 XAVI RODES BERNAT 1419 +40M 89 Masculino 00:24:38 00:51:34 00:51:27 INDEPENDENT
280 ROSA NOGUERAS COLOM 1300 +50F 3 Femenino 00:25:54 00:51:35 00:51:23 ACTIVA'T RUNNERS
281 JORDI RUIZ NAVARRO 1299 +50M 26 Masculino 00:25:54 00:51:35 00:51:22 INDEPENDENT
282 ANDRES LUQUE CORPAS 1181 UnknownM 1 Masculino 00:26:28 00:51:39 00:50:37 TARRAGONA FONDISTAS
283 MONTSE COMPTE RIAL 1138 +40F 19 Femenino 00:27:17 00:51:39 00:51:31 CLUB CALA FONT
284 BERNAT ANTELO SABARTES 1346 +40M 90 Masculino 00:26:33 00:51:43 00:50:34 EMBARUN LLEIDA
285 DANIEL GILI FERRE 1711 +40M 91 Masculino 00:25:59 00:51:46 00:51:35 INDEPENDENT
286 CARMEN GOMEZ BARDAJI 1317 +50F 4 Femenino 00:25:40 00:51:48 00:51:18
287 ENRIC HIDALGO ROMEU 1084 +40M 92 Masculino 00:25:40 00:51:49 00:51:33
288 OUASSAT SOFIA 1491 SF 15 Femenino 00:26:43 00:51:53 00:51:24 INDEPENDENT
289 SANDRA GOMEZ HERAS 1373 SF 16 Femenino 00:26:54 00:51:59 00:51:26
290 DANIEL JIMENEZ CARDONA 1392 +40M 93 Masculino 00:25:53 00:52:01 00:51:49
291 OSCAR ALONSO QUESADA 1180 +40M 94 Masculino 00:24:08 00:52:01 00:50:57 CLUB ATLETISME ASCO
292 MARC ROCA NAVARRO 1673 SM 111 Masculino 00:25:49 00:52:03 00:51:12
293 ANNA BONET ORDERIZ 1328 SF 17 Femenino 00:26:20 00:52:05 00:51:14
294 VICTOR LOPEZ MORA 1582 SM 112 Masculino 00:26:15 00:52:08 00:51:27 INDEPENDIENTE
295 JOSEP MARIA GORGORI PAMIES 1661 +50M 27 Masculino 00:26:20 00:52:08 00:51:39
296 CARLOS QUIJIJE SANCHEZ 1693 SM 113 Masculino 00:28:01 00:52:09 00:50:51 INDEPENDENT
297 SERGI GUINJOAN 1194 JM 6 Masculino 00:24:42 00:52:09 00:51:51
298 SANTIAGO VELASCO COCA 426 +40M 95 Masculino 00:24:36 00:52:09 00:51:47 BASF
299 JORDI RIPOLL BASORA 1485 SM 114 Masculino 00:27:32 00:52:11 00:51:10 INDEPENDENT
300 CARME AIXALA OLIVARES 1106 +40F 20 Femenino 00:25:42 00:52:11 00:51:45
301 MARIA GRAU SAMPER 1269 SF 18 Femenino 00:25:34 00:52:17 00:52:13 AMICS ATLETISME ANDORRA
302 EDGAR AMARO 1053 +60M 10 Masculino 00:25:04 00:52:17 00:52:17 AMICS ATLETISME ANDORRA
303 ANTONI MONTORO FRANQUET 1330 SM 115 Masculino 00:26:32 00:52:21 00:51:31 DRACS RUNNERS
304 JORDI AIXALA CULLERE 1329 +40M 96 Masculino 00:28:01 00:52:22 00:51:24 INDEPENDENT
305 MARC VENDRELL FONT 1377 SM 116 Masculino 00:25:47 00:52:22 00:52:15 INDEPENDENT
306 ANNA BARBERA VISCASILLAS 1171 SF 19 Femenino 00:26:30 00:52:26 00:52:03 AE BLANCAFORT
307 JORDI NIETO LATORRE 1451 +40M 97 Masculino 00:27:15 00:52:27 00:51:03 AJOMORCILLA TEAM
308 CRISTINA LENDINES CORTES 1273 SF 20 Femenino 00:26:05 00:52:29 00:52:00
309 ROMAN JODAR LOPEZ 1618 SM 117 Masculino 00:25:35 00:52:32 00:52:27
310 TONI CALDERON ROIG 1195 SM 118 Masculino 00:25:06 00:52:34 00:52:15 RUNNINGPEACEWORLDYOGA
311 SERGI VIANA NOGUES 1231 +40M 98 Masculino 00:25:43 00:52:34 00:52:00 CLUB DEL MAS JESUS
312 NARCIS GIRONES LLOP 1432 SM 119 Masculino 00:24:39 00:52:35 00:52:00 INDEPENDENT
313 SARA CASADO GARCIA 1201 SF 21 Femenino 00:26:28 00:52:37 00:52:20 INDEPENDIENTE
314 KAZUKO KURIBAYASHI 1140 SF 22 Femenino 00:26:27 00:52:41 00:52:15
315 MARTA OLMOS MARGOL 1507 +40F 21 Femenino 00:27:56 00:52:47 00:52:13 C.E. ALLIBERADRENALINA
316 EDUARD EZQUER CARDONA 1174 +40M 99 Masculino 00:27:32 00:52:50 00:51:53 AA XAFATOLLS
317 BERNAT DIAZ FAYA 1344 +50M 28 Masculino 00:27:32 00:52:51 00:51:55 A.A.XAFATOLLS
318 AINTXANE MONZON MANSO 1542 SF 23 Femenino 00:26:42 00:52:52 00:52:33 MONZON TEAM
319 MAURICI PUIG MIR 1095 +40M 100 Masculino 00:26:16 00:52:54 00:52:30
320 CRISTINA GARCIA ARAN 1235 SF 24 Femenino 00:26:16 00:52:55 00:52:32 NEXT LEVEL ENTRENAMENTS
321 CARLOS VALLE SEGOVIA 1364 SM 120 Masculino 00:27:15 00:52:56 00:51:38 INDEPENDENT
322 MAR BONET GILS 1224 +50F 5 Femenino 00:26:15 00:52:58 00:52:42
323 JOAN MORNO BIOSCA 1282 +40M 101 Masculino 00:26:22 00:52:58 00:52:41 C EXCTA TRAIL TARRACO
324 ESTER MARTINEZ ENGUIX 1258 SF 25 Femenino 00:27:17 00:53:01 00:51:38 CENTRE EXCURSIONISTA CAMBRILS
325 IULIANA TUDOSE TUDOSE 1371 SF 26 Femenino 00:26:11 00:53:02 00:52:35 FASTTRIATLON CLUB H2O
326 DANIEL HERAS PINO 1424 +40M 102 Masculino 00:26:06 00:53:03 00:52:47
327 ANGEL SAS SALANOVA 1565 SM 121 Masculino 00:26:25 00:53:04 00:51:50 ZOIS CROSSFIT
328 EMILIA DE LA IGLESIA LOPEZ 1433 +60F 1 Femenino 00:26:31 00:53:04 00:52:30 MAOLO'S TEAM
329 JORDI ANGUERA TARRAGO 1448 +40M 103 Masculino 00:27:26 00:53:05 00:52:19 INDEPENDENT
330 VICTORIA BOADA ARAGONES 1417 +40F 22 Femenino 00:27:46 00:53:05 00:52:14 VIDING
331 HECTOR MATA SUAREZ 1210 SM 122 Masculino 00:27:42 00:53:06 00:51:45 INDEPENDENT
332 JOSEP LLUIS RIFATERRA EXPOSITO 1722 SM 123 Masculino 00:27:35 00:53:06 00:52:01 INDEPENDENT
333 BERANGERE GAUDIN 1469 SF 27 Femenino 00:27:11 00:53:07 00:52:26
334 CELIA ZAMORA IBANEZ 1531 SF 28 Femenino 00:26:26 00:53:11 00:52:34
335 EDUARD SUGRANES HERNANDO 1337 SM 124 Masculino 00:27:08 00:53:13 00:52:06
336 SERGI BLANCO DUCH 1339 SM 125 Masculino 00:27:08 00:53:13 00:52:07
337 GERLAC BERGA SARRA 1338 SM 126 Masculino 00:26:33 00:53:13 00:52:06
338 XAVIER BLANCO FERNANDEZ 1336 +50M 29 Masculino 00:27:08 00:53:13 00:52:07
339 JOAQUIM BUIRA SOLANILLA 1466 +60M 11 Masculino 00:27:21 00:53:14 00:52:25 CLUB TENNIS REUS MONTEROLS
340 MARTIN HOYUELA TORRELLAS 1482 SM 127 Masculino 00:28:20 00:53:14 00:51:58 INDEPENDENT
341 RAMON CORONADO HURTADO 1383 SM 128 Masculino 00:26:17 00:53:15 00:52:39
342 BELEN CORONADO HURTADO 1384 SF 29 Femenino 00:26:19 00:53:16 00:52:39
343 JOAN TORNE PEDROL 1445 SM 129 Masculino 00:27:07 00:53:16 00:52:27 INDEPENDENT
344 JOAN CARLES SOPENA MONLEON 1680 +50M 30 Masculino 00:27:05 00:53:16 00:52:28
345 JORDI GIRONA MUNOZ 1248 SM 130 Masculino 00:27:21 00:53:16 00:52:39 VINYOLS RUNNING
346 FINA CASALI CABALLOL 1478 +50F 6 Femenino 00:27:00 00:53:17 00:52:00 INDEPENDENT
347 GEMMA PAGES BLANSH 1247 SF 30 Femenino 00:27:21 00:53:17 00:52:40 VINYOLS RUNNING
348 MARC BAYON CASALI 1256 SM 131 Masculino 00:26:59 00:53:17 00:52:00 INDEPENDENT
349 JOSEP MARIA GIL VILA 1488 +40M 104 Masculino 00:27:32 00:53:18 00:52:24
350 RAMON COLELL RULLO 1042 +50M 31 Masculino 00:26:11 00:53:21 00:53:19 A.A. XAFATOLLS
351 GREGORIO GARCIA SANCHO 1284 +40M 105 Masculino 00:26:24 00:53:21 00:52:40 INDEPENDIENTE
352 ANA GARCIA JURADO 1696 SF 31 Femenino 00:26:42 00:53:21 00:52:50 ESCOLA DE JUDO DOJO CAMBRILS
353 IGNASI HUGUET SUBIRATS 1657 SM 132 Masculino 00:27:36 00:53:24 00:51:57 INDEPENDENT
354 ERIKA HERNANDEZ PEREZ 1423 SF 32 Femenino 00:27:01 00:53:26 00:52:16 EMBARUN LLEIA
355 JORDI FERRE FERRANDO 1658 +40M 106 Masculino 00:27:37 00:53:26 00:51:58 INDEPENDENT
356 JOSEP LLUIS MONSONIS GARCIA 1418 +40M 107 Masculino 00:27:01 00:53:27 00:52:18 EMBARUN LLEIDA
357 EVA LABRADOR SAMPIETRO 1508 +40F 23 Femenino 00:27:30 00:53:32 00:53:01 C.A. FRAGA-BAJO CINCA
358 LUIS PENALBA SUAREZ 1442 +40M 108 Masculino 00:27:09 00:53:33 00:52:24 INDEPENDENT
359 CARME ALVAREZ LOZANO 1286 +40F 24 Femenino 00:27:09 00:53:33 00:52:25 TRAIL CAMBRILS
360 ROBERT PONS BRUFAU 1459 +50M 32 Masculino 00:26:27 00:53:36 00:52:43 C.E. L'ESQUADRA
361 MONTSE ROLLIZO HERAS 1536 +40F 25 Femenino 00:27:30 00:53:36 00:52:32 AAEET GRUP ATLETIC
362 INMACULADA CHACON MOLINA 1305 SF 33 Femenino 00:27:35 00:53:39 00:52:31 TRAIL CAMBRILS
363 MARINA BAIGES GIRALT 1394 +40F 26 Femenino 00:26:46 00:53:41 00:53:03 CLUB ATLETISME ASCO
364 JOAN ROIG VIVES 1484 SM 133 Masculino 00:27:33 00:53:41 00:52:41 INDEPENDENT
365 CARLA GARCIA JURADO 1389 SF 34 Femenino 00:26:42 00:53:43 00:53:11 CLUB DE JUDO DOJO SALOU
366 MONICA SEGURA 1632 +40F 27 Femenino 00:26:27 00:53:43 00:53:13 CLUB TRIATLO SALOU
367 PAOLA ANDREA CRISPIN PABON 1348 SF 35 Femenino 00:27:10 00:53:54 00:52:43
368 ROSER GARCIA GARCIA 1331 SF 36 Femenino 00:26:15 00:53:54 00:53:54 ATLETES D'ALTAFULLA
369 DAVID BORRELL FERRERES 1360 SM 134 Masculino 00:26:23 00:53:55 00:53:33 RUNNING APT
370 RACHEL GREER 1197 SF 37 Femenino 00:26:07 00:54:00 00:53:32 INDEPENDENT
371 NEREA PEREZ JIMENEZ 1234 SF 38 Femenino 00:26:54 00:54:04 00:53:01
372 MASAKO TAKAHASHI 1475 SF 39 Femenino 00:26:33 00:54:07 00:53:43 INDEPENDIENTE
373 ESTHER PUENTE MALLOL 1307 SF 40 Femenino 00:26:42 00:54:11 00:54:00 ACTIVA'T RUNNERS
374 NURIA QUINTANA ESPINOS 1239 +40F 28 Femenino 00:27:27 00:54:11 00:53:00 DRACS RUNNERS
375 ARIADNA MARIMON 1368 SF 41 Femenino 00:26:41 00:54:12 00:54:00 ACTIVA'T RUNNERS
376 MARIANO BAIETTI 1357 SM 135 Masculino 00:26:56 00:54:17 00:53:43
377 IRENE ESTIVILL BEDMAR 1416 +40F 29 Femenino 00:27:12 00:54:22 00:53:24 MANOLO'S TEAM
378 MODE GUILLEN TENA 1515 +40F 30 Femenino 00:27:38 00:54:31 00:53:23
379 JOAN ARCOS PRINCEP 1518 +40M 109 Masculino 00:27:38 00:54:33 00:54:09 TRAIL CAMBRILS
380 DANIEL ESCOTE UTRILLA 1630 SM 136 Masculino 00:26:39 00:54:33 00:53:40 INDEPENDENT
381 IOLANDA ARILLA AMORES 1640 SF 42 Femenino 00:27:38 00:54:34 00:53:45
382 CARLOS MARTINEZ FRONTERA 1639 SM 137 Masculino 00:27:38 00:54:34 00:53:45 INDEPENDENT
383 BEATRIZ CONTE GALEY 1643 +50F 7 Femenino 00:28:15 00:54:38 00:53:51
384 ERIC TELL 1497 SM 138 Masculino 00:27:11 00:54:39 00:53:58
385 MARIA JOSE CASAS 1388 +50F 8 Femenino 00:27:37 00:54:41 00:53:35 ZOIS CROSSFIT
386 ALBERTO PEREZ MAZON 1352 SM 139 Masculino 00:27:03 00:54:43 00:54:04 INDEPENDENT
387 JOAQUIM PASCUAL SANGRA 1245 +50M 33 Masculino 00:26:24 00:54:43 00:54:41 SOCIETAT ATLETICA CORBERA
388 CRISTINA CARRERAS FERRER 1244 +50F 9 Femenino 00:26:23 00:54:44 00:54:42 SOCIETAT ATLETICA CORBERA
389 PEPI GALVEZ CASADO 1393 +50F 10 Femenino 00:27:03 00:54:44 00:54:06 INDEPENDENT
390 EDUARD RODRIGUEZ GONZALEZ 1637 SM 140 Masculino 00:28:23 00:54:46 00:53:29 C.E. TRAIL TARRACO
391 ALBERT GUIU BAGES 1217 +40M 110 Masculino 00:27:16 00:54:48 00:54:11 INDEPENDENT
392 JUAN CARLOS LONGAN ABAD 1168 +50M 34 Masculino 00:27:51 00:54:49 00:54:19 CLUB ATLETISMO FRAGA-BAJO CINCA
393 NOELIA PECINO MARIN 1456 +40F 31 Femenino 00:28:06 00:54:49 00:53:50
394 JUAN ANTONIO AVILA CABRITO 1000 +50M 35 Masculino 00:27:36 00:54:50 00:54:13
395 ANDRES LINARES BOLIVAR 1347 +40M 111 Masculino 00:27:41 00:54:51 00:53:56
396 CARLOS CABEZAS GARCIA 1473 SM 141 Masculino 00:27:29 00:54:52 00:54:04
397 PEDRO HIDALGO ANTON 1355 +50M 36 Masculino 00:27:18 00:54:55 00:54:15 DUET TRI
398 JOAN SEDO CURCO 1228 +40M 112 Masculino 00:26:23 00:54:55 00:53:38 INDEPENDENT
399 ADINA URSU 1539 SF 43 Femenino 00:28:13 00:54:56 00:54:07
400 MARTI PRAT NAVASCUEZ 1439 SM 142 Masculino 00:28:14 00:54:57 00:54:04 CORREDORS DE LA SELVA
401 LOURDES GUIVERNAU AGUADE 1663 +40F 32 Femenino 00:27:56 00:55:01 00:53:49 DRACS RUNNERS
402 XAVIER ALVAREZ BROTONS 1645 SM 143 Masculino 00:27:59 00:55:07 00:54:21
403 PATRICK RIOTON 1271 +60M 12 Masculino 00:26:33 00:55:09 00:54:53 INDEPENDIENTE
404 CARLA REQUENA SOLE 1527 SF 44 Femenino 00:26:31 00:55:12 00:55:12 INDEPENDENT
405 MONICA CRUZ VIVES 1262 +40F 33 Femenino 00:28:15 00:55:13 00:54:26 BLUE LINE REUS
406 GILLES DELGADO 1323 SM 144 Masculino 00:27:41 00:55:13 00:53:53
407 JULIO MORALES MARTINEZ 1141 +40M 113 Masculino 00:28:15 00:55:16 00:54:45 BLUE LINE REUS
408 MICHELLE MOTTA 1660 SF 45 Femenino 00:28:39 00:55:17 00:53:55 INDEPENDENT
409 GUSTAVO FUNES PERALTA 1644 +40M 114 Masculino 00:27:59 00:55:20 00:54:33 INDEPENDENT
410 MIGUEL ANGEL MARTINEZ REYNALS 1623 SM 145 Masculino 00:29:50 00:55:27 00:54:15
411 ANTONI TORRES MESTRE 1614 +60M 13 Masculino 00:28:04 00:55:28 00:54:39 TARRAGONA FONDISTES
412 EMMANUEL BECKER 1627 SM 146 Masculino 00:28:00 00:55:30 00:54:44 INDEPENDIENTE
413 CARLA ROCA FERRER 1529 SF 46 Femenino 00:27:09 00:55:32 00:55:20 ACTIVA'T RUNNERS
414 MAGDA ORTEU CORTES 1489 +50F 11 Femenino 00:27:47 00:55:39 00:54:55
415 CRISTINA FERRER BERTRAN 1535 +40F 34 Femenino 00:27:12 00:55:39 00:55:25 INDEPENDIENTE
416 JUANPE PEREZ CANAVATE 1450 +50M 37 Masculino 00:27:14 00:55:42 00:54:58 INDEPENDENT
417 IBAN TAMAYO RIBAS 2033 SM 147 Masculino 00:29:04 00:55:44 00:54:30
418 IVAN RAFOLS OLCINA 1446 SM 148 Masculino 00:29:01 00:55:45 00:54:30 INDEPENDENT
419 MARCELA VILLALOBOS MARTINEZ 1102 SF 47 Femenino 00:28:24 00:55:48 00:54:52 INDEPENDENT
420 VANESA MONZON CAUDEVILLA 1354 SF 48 Femenino 00:27:05 00:55:48 00:55:09 CLUB ZOIS CROSSFIT
421 MARC TORRES 1452 +50M 38 Masculino 00:28:21 00:56:01 00:55:09 INDEPENDENT
422 SILVIA CAMPOY PINOL 1404 SF 49 Femenino 00:28:10 00:56:01 00:54:57 INDEPENDENT
423 JOSE ANTONIO MADRIGAL BERMUDEZ 1175 +40M 115 Masculino 00:28:16 00:56:06 00:54:38 INDEPENDENT
424 JOAN SALVADOR SUAREZ 1295 +40M 116 Masculino 00:27:37 00:56:06 00:55:43 TRAIL CAMBRILS
425 EMILIA FALCON SANCHEZ 1288 +40F 35 Femenino 00:27:48 00:56:06 00:55:22 CE PENEDES COSTA DAURADA
426 ELSA MADRIGAL CANO 1176 SF 50 Femenino 00:28:15 00:56:07 00:54:41 INDEPENDENT
427 MONICA CRUZ FERRER 1509 +40F 36 Femenino 00:28:23 00:56:08 00:55:23 CE PENEDES COSTA DAURADA
428 PABLO ZABALA MOLTO 1641 SM 149 Masculino 00:29:19 00:56:10 00:55:12
429 IMMA FORES ESTRADA 1372 +50F 12 Femenino 00:29:11 00:56:11 00:55:02
430 EDUARDO ZABALA CHARRAMENDIETA 1642 +50M 39 Masculino 00:29:19 00:56:15 00:55:15
431 VICTOR GONZALEZ PEREZ 1376 +40M 117 Masculino 00:28:26 00:56:17 00:55:40
432 SANTI SENAS VELARDE 1380 +40M 118 Masculino 00:28:25 00:56:18 00:55:41
433 KIKO DE LA CRUZ REDONDO 1666 SM 150 Masculino 00:28:32 00:56:19 00:55:02
434 MARTA ESPINA ORTIZ 1413 SF 51 Femenino 00:28:33 00:56:19 00:55:00 DIVINAS
435 MIREIA LABRADOR ISERN 1504 SF 52 Femenino 00:28:08 00:56:21 00:55:39 INDEPENDENT
436 ASSUMPCIO PAPIO SERRA 1426 +60F 2 Femenino 00:27:10 00:56:22 00:55:50 ESPORTS ARMOBAL
437 YOLANDA ORTIZ GUERRERO 1458 +40F 37 Femenino 00:28:17 00:56:25 00:56:21 INDEPENDENT
438 MARISA BARRUESO MARTINEZ 1254 +40F 38 Femenino 00:28:14 00:56:25 00:55:57 INDEPENDENT
439 ALBINO CAMPO 1457 +50M 40 Masculino 00:28:17 00:56:26 00:56:21 INDEPENDENT
440 PEPI MARCO OLMOS 1534 +50F 13 Femenino 00:27:41 00:56:28 00:56:16 ACTIVAÔÇÖT RUNNERS
441 OLGA SIERRA BERNAT 1494 SF 53 Femenino 00:28:37 00:56:31 00:55:10 C.E.MEDITERRANI
442 MONTSE MARI MARCOS 1303 +40F 39 Femenino 00:27:49 00:56:33 00:56:20 ACTIVA'T RUNNERS
443 ROSA PUJOL TORRES 1467 SF 54 Femenino 00:28:04 00:56:37 00:55:49 OBRINT TRACA
444 PILI PUJOL TORRES 1468 +40F 40 Femenino 00:28:05 00:56:37 00:55:50 INDEPENDENT
445 JORGE PEREZ VALLE 2086 SM 151 Masculino 00:28:09 00:56:39 00:55:58 INDEPENDENT
446 FELIX MARTINEZ CARRILLO 1382 SM 152 Masculino 00:29:42 00:56:40 00:55:27
447 NURIA SOSA PINO 1619 +40F 41 Femenino 00:27:04 00:56:46 00:56:36 CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO
448 ESTELA DOMENECH 1431 SF 55 Femenino 00:28:55 00:56:48 00:55:28
449 VICTORIA GOMEZ VIRGILI 1350 SF 56 Femenino 00:29:01 00:56:48 00:55:28
450 PERE FORTUNY AMOROS 1410 +60M 14 Masculino 00:28:36 00:56:48 00:56:17 ESPORTIU LA CALA
451 LAURA DORADO CABELLO 1425 SF 57 Femenino 00:29:01 00:56:49 00:55:33 INDEPENDENT
452 MOHAMED GUEDIANI 1103 SM 153 Masculino 00:28:53 00:56:58 00:55:35
453 NEKANE DE LA HORMAZA TERREROS 1438 +40F 42 Femenino 00:28:37 00:57:01 00:56:06 INDEPENDENT
454 LAURA PEREZ BLESA 1233 +40F 43 Femenino 00:27:33 00:57:05 00:56:39 A.E BLANCAFORT
455 DANIEL FACI GONZALEZ 1325 +40M 119 Masculino 00:29:09 00:57:12 00:56:10
456 CAROLINA MULERO ABELLAN 1479 +40F 44 Femenino 00:28:59 00:57:14 00:56:26
457 JUDITH MORATO URGELL 1225 +40F 45 Femenino 00:28:43 00:57:15 00:56:48 INDEPENDENT
458 MIQUEL MULERO ABELLAN 1480 +40M 120 Masculino 00:29:00 00:57:15 00:56:26
459 ANNA PEREZ JORNET 1436 SF 58 Femenino 00:28:23 00:57:16 00:56:36 INDEPENDENT
460 JOAN MORATO TORRENTS 1226 +60M 15 Masculino 00:28:42 00:57:16 00:56:49 INDEPENDENT
461 DIANA ALSINA LOPEZ 1411 SF 59 Femenino 00:28:22 00:57:18 00:56:38 INDEPENDENT
462 NARCIS CASTANEDO PEREZ 1370 +50M 41 Masculino 00:28:47 00:57:18 00:56:21
463 SERGI GILI 1584 SM 154 Masculino 00:30:18 00:57:20 00:56:49 INDEPENDENT
464 PEP AYLLON HERNANDEZ 1683 +50M 42 Masculino 00:29:19 00:57:22 00:56:09 INDEPENDENT
465 ANTON SOLE VILAJOSANA 1229 +60M 16 Masculino 00:29:58 00:57:23 00:56:05 A.A XAFATOLLS
466 OSCAR VEGA PADILLA 1246 SM 155 Masculino 00:29:57 00:57:23 00:56:06
467 ALBERT ABELLO RUZAFA 1261 SM 156 Masculino 00:28:01 00:57:25 00:57:04 ATHLETIC TRACK BIKILA TARRAGONA
468 ALBERTO MUNOZ ROMERA 1577 SM 157 Masculino 00:27:52 00:57:26 00:56:41
469 JOAN RAMON MUR BAGES 1481 +50M 43 Masculino 00:27:17 00:57:28 00:56:54 C A ASCO
470 SONIA PAMIES HIDALGO 1510 +40F 46 Femenino 00:28:13 00:57:28 00:56:38 MANOLO'S TEAM
471 MIQUEL ANGEL CHAVERO BARBECHO 1395 +50M 44 Masculino 00:28:26 00:57:29 00:56:44 INDEPENDENT
472 FRANCISCO MANUEL CHAVERO BARBECHO 1396 +50M 45 Masculino 00:28:25 00:57:29 00:56:44 INDEPENDENT
473 CHANDAL TORREJON VIDAL 1495 SF 60 Femenino 00:29:00 00:57:29 00:56:26 CE TRAIL TARRACO
474 ELENA GARDENYES POTRONY 608 +40F 47 Femenino 00:28:48 00:57:31 00:56:35 ESCATXICS
475 HERNAN ORTIZ NAVARRO 1477 SM 158 Masculino 00:27:31 00:57:36 00:56:55
476 JORDI CASTILLO AGUILAR 1002 SM 159 Masculino 00:30:29 00:57:37 00:56:21
477 ISABEL MARTINEZ GONZALEZ 1607 +50F 14 Femenino 00:29:11 00:57:37 00:56:46
478 EVA MITJA SANCHO 1238 +40F 48 Femenino 00:27:34 00:57:37 00:56:46 INDEPENDENT
479 JOSE MIGUEL VILCHEZ GENOVA 1409 +50M 46 Masculino 00:26:56 00:57:37 00:56:58 INDEPENDIENTE
480 SONIA MARQUEZ GUILLEN 1500 +40M 121 Masculino 00:29:11 00:57:39 00:56:48 INDEPENDENT
481 DAVID GOMEZ GALLART 1429 +40M 122 Masculino 00:28:35 00:57:40 00:56:46
482 MONICA FOLQUE VILANOVA 1725 +40F 49 Femenino 00:29:09 00:57:45 00:57:12
483 JULIAN TOSCANO ALBA 1580 SM 160 Masculino 00:28:46 00:57:48 00:56:58
484 JAVIER LEDO CASTRO 1443 SM 161 Masculino 00:28:46 00:57:48 00:56:58 INDEPENDENT
485 JAVI BELTRAN BELTRAN 1455 SM 162 Masculino 00:29:22 00:57:48 00:56:46 INDEPENDENT
486 LISANDRO HUGO GIACONIA 1742 +40M 123 Masculino 00:29:28 00:57:52 00:56:46
487 NICOLAS RAFAEL CRESPO PELAEZ 1743 +40M 124 Masculino 00:29:28 00:57:52 00:56:45
488 MARIONA PONS VIGUES 711 SF 61 Femenino 00:29:25 00:57:59 00:56:56
489 ADRIA SANCHEZ HERNANDEZ 1139 +40M 125 Masculino 00:27:29 00:57:59 00:57:50 CLUB CAL FONT
490 MARC CABRE BELTRAN 1080 SM 163 Masculino 00:30:09 00:58:06 00:58:01 OBRINT TRACA
491 ANNA GRIFOLS 1279 SF 62 Femenino 00:29:02 00:58:08 00:57:26 NUTRIEXPER
492 XAVIER ESTELLE LARA 1512 +40M 126 Masculino 00:29:17 00:58:10 00:57:01 INDEPENDENT
493 MARIA COCA GARCIA 1430 SF 63 Femenino 00:29:32 00:58:12 00:57:27 INDEPENDIENTE
494 IRENE GARCIA CLAVEL 1334 +50F 15 Femenino 00:28:33 00:58:15 00:57:41
495 MARC CASTELLNOU RUBIO 1682 SM 164 Masculino 00:29:13 00:58:18 00:57:36
496 IRINA MAROTO LLORENS 1487 SF 64 Femenino 00:29:15 00:58:22 00:57:09
497 MONTSE SERRA SECALL 1326 SF 65 Femenino 00:29:15 00:58:22 00:57:09 INDEPENDENT
498 PAULA MUNOZ MANERO 1513 +40F 50 Femenino 00:29:39 00:58:22 00:57:48 CE ALLIBERADRENALINA
499 MONICA BOSCH SALTIVERI 1557 +50F 16 Femenino 00:28:37 00:58:23 00:57:30 A.A XAFATOLLS
500 DAVID AGUDO 1209 SM 165 Masculino 00:28:30 00:58:28 00:57:17 INDEPENDENT
501 JOSEP ZAMORA JUANPERE 1541 +50M 47 Masculino 00:28:36 00:58:29 00:57:24 C.E. TRAIL TARRACO
502 FEDERICO CASANOVA LIOI 1592 SM 166 Masculino 00:30:00 00:58:36 00:57:36 INDEPENDENT
503 MANEL DEL REY HURTADO 1151 +40M 127 Masculino 00:25:46 00:58:36 00:58:19 INDEPENDENT
504 NURIA MARTIN TAPIA 1621 +40F 51 Femenino 00:29:51 00:58:37 00:57:22
505 SERGI CANTO JORDI 1406 +40M 128 Masculino 00:30:02 00:58:42 00:57:42
506 SILVIA BETRIAN LABRADOR 1585 +40F 52 Femenino 00:29:50 00:58:43 00:58:12 C. A. FRAGA-BAJO CINCA
507 ANNA ESCOLA NOGUES 1617 SF 66 Femenino 00:28:34 00:58:43 00:57:54 INDEPENDENT
508 FERNANDO NAVARRO VILAR 1586 +40M 129 Masculino 00:29:50 00:58:43 00:58:12 C. A. FRAGA-BAJO CINCA
509 OSCAR GUTIERREZ FUENTES 1211 SM 167 Masculino 00:30:22 00:58:49 00:57:27 INDEPENDENT
510 GRISELDA SANTACANA LLORENS 1638 +40F 53 Femenino 00:30:05 00:59:05 00:58:40 100X100 FONDISTES TARREGA
511 ANDRES IBANEZ 1390 +60M 17 Masculino 00:28:52 00:59:06 00:58:50
512 MARIA VIDAL SENON 1744 SF 67 Femenino 00:30:29 00:59:08 00:57:48
513 HONORINO BOADA CIURANA 1622 SM 168 Masculino 00:29:54 00:59:10 00:57:57
514 PIEDAD RODRIGUEZ PADILLA 1412 +50F 17 Femenino 00:29:55 00:59:15 00:57:58
515 MIRIAM (MARIA DONATA) GOMEZ MONTERO 1403 +40F 54 Femenino 00:29:52 00:59:18 00:57:59 AFTER RUN BEER
516 CRISTINA MIRO GOMEZ 1449 +40F 55 Femenino 00:29:16 00:59:19 00:58:26 C.A.IVARS
517 ALEX MIRO VALERO 1407 SM 169 Masculino 00:29:37 00:59:23 00:58:22
518 ADRIA CREUS ROMERO 1408 SM 170 Masculino 00:29:39 00:59:23 00:58:22
519 ARANTXA MARTINEZ VILA 2083 SF 68 Femenino 00:30:34 00:59:33 00:58:12
520 JAUME BROTO I PUIG 684 +60M 18 Masculino 00:30:09 00:59:35 00:58:09 INDEPENDIENTE
521 EVA CALLE CUESTA 1283 +40F 56 Femenino 00:29:43 00:59:38 00:58:40
522 VERONICA SANTIAGO MORALES 1285 +40F 57 Femenino 00:29:43 00:59:38 00:58:39
523 CARLOS RIVILLA LOPEZ 1651 SM 171 Masculino 00:29:44 00:59:38 00:58:11 BORN TO RUN
524 JUANMI SANCHEZ DIAZ 1434 +40M 130 Masculino 00:29:24 00:59:41 00:58:29 INDEPENDENT
525 JORDI JANSA GABAN 1533 +40M 131 Masculino 00:29:29 00:59:42 00:59:06 INDEPENDENT
526 LAIA SALVAT CURTO 1583 SF 69 Femenino 00:29:24 00:59:42 00:58:30 INDEPENDENT
527 MARTA LEANDRO QUERO 1353 SF 70 Femenino 00:29:40 00:59:43 00:59:08 CE ALLIBERADRENALINA
528 SANTI MARTORELL BARRERA 1343 +40M 132 Masculino 00:29:25 00:59:43 00:58:47 ACM ENTRENAMIENTO FUNCIONAL
529 DAVID MARTINEZ ALBESA 1342 +40M 133 Masculino 00:29:26 00:59:44 00:58:49 ACM ENTRENAMIENTO FUNCIONAL
530 PERE PINOS VILALTA 1631 +50M 48 Masculino 00:30:18 00:59:49 00:58:37
531 ANNA ISABEL CALABUIG CABERO 1274 SF 71 Femenino 00:28:34 00:59:50 00:59:16 MANOLO'S TEAM
532 ROSA MARIA MARTIN MUNOZ 1492 +50F 18 Femenino 00:29:22 00:59:52 00:58:59 INDEPENDENT
533 JOSEP M. BARBERA FONS 1340 +50M 49 Masculino 00:29:11 00:59:56 00:59:06 RUNKOVER
534 BENJAMIN COYLE 1567 SM 172 Masculino 00:29:34 00:59:59 00:59:23
535 JAVIER GONZALEZ DELGADO 1463 +50M 50 Masculino 00:29:19 00:59:59 00:59:34
536 ELISA BANDINI 1566 SF 72 Femenino 00:29:35 01:00:00 00:59:25
537 ROSA CASTELLO PINOL 1559 +40F 58 Femenino 00:29:15 01:00:05 00:59:17
538 DAVID VICARIO LARA 1646 +40M 134 Masculino 00:29:52 01:00:05 00:58:46 INDEPENDENT
539 MARIE LUYTEN 1723 SF 73 Femenino 00:29:53 01:00:05 00:58:46 BASF
540 MAR CAVALLE PALAU 1747 JF 1 Femenino 00:32:53 01:00:21 00:59:18
541 XAVI HORTAL CALMET 1365 +50M 51 Masculino 00:30:21 01:00:21 00:59:12 INDEPENDENT
542 FRANCESC MARGALEF RUANA 1366 SM 173 Masculino 00:29:45 01:00:26 00:59:16 INDEPENDENT
543 CHELO REQUENA DIAZ 1472 +40F 59 Femenino 00:29:47 01:00:32 00:59:44 BLUE LINE REUS
544 CELIA BASSET VERCHER 1703 +40F 60 Femenino 00:30:34 01:00:33 00:59:14 INDEPENDIENTE
545 EVA BERENGUER GONZALEZ 1471 SF 74 Femenino 00:27:58 01:00:36 01:00:34 C.A. FRAGA-BAJO CINCA
546 DANIEL ALTRACHS PRUNERA 1069 SM 174 Masculino 00:29:40 01:00:39 01:00:20 INDEPENDENT
547 M-¬ TERESA GUELBENZU DE SAN EUSTAQUIO 1361 +40F 61 Femenino 00:29:55 01:00:40 01:00:10 INDEPENDENT
548 CRISTINA NAVARRO GRACIA 1516 SF 75 Femenino 00:31:15 01:00:40 00:59:17 INDEPENDENT
549 EDUARDO DELGADO POL 1321 SM 175 Masculino 00:31:25 01:00:48 00:59:30 INDEPENDENT
550 CARLA FRANCH CIVIT 1538 SF 76 Femenino 00:30:16 01:00:50 01:00:19 INDEPENDENT
551 GIOVANNA VALDIVIESO ESPINOSA 1320 +40F 62 Femenino 00:30:46 01:01:00 00:59:50
552 SONIA GAVALDA PRATS 1611 +40F 63 Femenino 00:30:46 01:01:00 00:59:50 TARRAGONA FONDISTES
553 VICTOR GRACIA JARNE 1332 +40M 135 Masculino 00:30:58 01:01:01 00:59:57 C.A. HORNO ESTACION
554 DENISE RODRIGUEZ OTERO 1333 +40F 64 Femenino 00:30:59 01:01:01 00:59:56 C.A. HORNO ESTACION
555 ALBERT PRYTZ RIBAS 1626 +40M 136 Masculino 00:30:02 01:01:06 01:00:42
556 KARLOS ANGUERA ARINO 1659 +40M 137 Masculino 00:28:34 01:01:12 01:01:09 VENT D'ESTROP VOGADORS DE CAMBRILS
557 JOAN INGLADA SOLE 1662 +50M 52 Masculino 00:29:49 01:01:13 01:00:20 CANA I TAPA SALOU
558 JULIA GIRIBETS GUTIERREZ 1521 SF 77 Femenino 00:30:52 01:01:19 01:00:32
559 JUDIT SERRANO VALLDAURA 1581 +40F 65 Femenino 00:32:02 01:01:19 00:59:56
560 ANA HERREROS RUIZ 1576 SF 78 Femenino 00:32:02 01:01:19 00:59:57
561 ASIER EXPOSITO AZCONA 1636 SM 176 Masculino 00:30:43 01:01:22 01:01:09
562 ARACELI LLEONART SALES 1562 +40F 66 Femenino 00:30:24 01:01:29 01:00:23
563 ESTRELLA MORALES GUERRERO 1537 +40F 67 Femenino 00:30:45 01:01:30 01:00:42
564 BARBARA PEEK 1699 +50F 19 Femenino 00:29:30 01:01:36 01:01:36
565 SILVIA SALOMO MASDEU 1587 SF 79 Femenino 00:30:18 01:01:37 01:01:05 INDEPENDENT
566 MARC BALDRICH I CARCELLER 1698 +50M 53 Masculino 00:29:30 01:01:38 01:01:38
567 XELO NAVARRO ROIG 1514 +40F 68 Femenino 00:30:46 01:01:45 01:00:35 TARRAGONA FONDISTES
568 IBAN FOIX VEGA 1278 +40M 138 Masculino 00:28:39 01:01:45 01:00:36 TARRAGONA FONDISTES
569 RAMONA VERA CARDOZO 1664 +40F 69 Femenino 00:30:32 01:01:50 01:01:23 ANYTINE
570 MONTSE ALBARRACIN 1530 +60F 3 Femenino 00:30:32 01:01:50 01:01:23 DRACS RUNNERS
571 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ 1574 SF 80 Femenino 00:32:14 01:01:59 01:00:42 CN REUS PLOMS
572 MARINA ROMERAL PRADELLS 1588 SF 81 Femenino 00:32:54 01:02:03 01:01:05
573 RAIMON VALLES SCHILT 1144 SM 177 Masculino 00:30:29 01:02:07 01:00:52 INDEPENDENT
574 MANOLO ESTEVEZ PASCUAL 1648 +60M 19 Masculino 00:30:42 01:02:19 01:01:19 EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
575 MARCOS TRALLERO GRANDE 1647 SM 178 Masculino 00:30:41 01:02:20 01:01:20 EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
576 MARC DECKER BREITEL 1721 +60M 20 Masculino 00:31:10 01:02:25 01:01:51
577 JUAN NAVARRO CARRENO 1517 +60M 21 Masculino 00:30:08 01:02:35 01:02:09 INDEPENDENT
578 KEPA PAUL PARRA PINEDO 1650 +50M 54 Masculino 00:30:28 01:02:36 01:01:18 INDEPENDENT
579 ALBERT MARTINEZ CANIZARES 1405 +50M 55 Masculino 00:31:34 01:02:47 01:01:35 INDEPENDENT
580 URSULA FEATHERSTON 1465 SF 82 Femenino 00:30:35 01:02:48 01:02:07
581 PEP RIBA ALSINA 1281 +40M 139 Masculino 00:28:39 01:02:59 01:01:48 TARRAGONA FONDISTES
582 PILAR SAMPIETRO ROYO 1476 +50F 20 Femenino 00:30:49 01:03:00 01:01:48 TARRAGONA FONDISTES
583 IVAN GOMEZ TOLOS 1590 +40M 140 Masculino 00:30:52 01:03:01 01:02:52
584 LAURA CANINO GONZALEZ 1591 +40F 70 Femenino 00:30:51 01:03:02 01:02:53 INDEPENDENT
585 SANTIAGO BARBANY RUATA 1558 +40M 141 Masculino 00:30:39 01:03:11 01:02:43 FASTTRIATLON CLUB H2O
586 DAVID MARTIN NAVARRO 1575 SM 179 Masculino 00:32:04 01:03:15 01:02:02 INDEPENDENT
587 RAQUEL REVENGA PLAYAN 1579 +40F 71 Femenino 00:32:04 01:03:15 01:02:03
588 JOSE MARTIN NAVARRO 1578 +40M 142 Masculino 00:32:04 01:03:15 01:02:06
589 PAULA LISTE ALLEGUE 1601 SF 83 Femenino 00:30:38 01:03:31 01:03:30
590 MARTA ENCUENTRA CRUZ 1543 SF 84 Femenino 00:31:07 01:03:46 01:03:31 INDEPENDENT
591 ALEJANDRO HERNANDEZ BOLANOS 1420 +40M 143 Masculino 00:30:55 01:03:53 01:03:09 INDEPENDENT
592 FRANK HERENCIA 1690 +40M 144 Masculino 00:34:38 01:03:59 01:02:46 ATLETES D'ALTAFULLA
593 MARTA CLARAVALLS PEREZ 1691 +40F 72 Femenino 00:34:38 01:04:00 01:02:48 ATLETES D'ALTAFULLA
594 NURIA FORT LOMBO 1422 SF 85 Femenino 00:32:05 01:04:13 01:02:51
595 JOSE LOPEZ MORALES 1550 +60M 22 Masculino 00:31:13 01:04:14 01:03:25
596 SANDRA CARENAS FERRAN 1470 +40F 73 Femenino 00:32:20 01:04:14 01:02:55 CLUB TRIATLO BADIA
597 NATHALY RODRIGUEZ ARMAS 1548 +40F 74 Femenino 00:31:21 01:04:15 01:03:20
598 ALEX GASULL SUCH 1415 +50M 56 Masculino 00:32:08 01:04:22 01:03:18 GASUSPOWER TEAM
599 VICENT FORTUNY VIZCARRO 1616 +50M 57 Masculino 00:31:53 01:04:22 01:04:05
600 CARLOS SERRANO ARRANZ 568 SM 180 Masculino 00:31:35 01:04:25 01:03:08 INDEPENDIENTE
601 CARLA CARENAS FERRAN 1454 SF 86 Femenino 00:32:19 01:04:26 01:03:06 INDEPENDENT
602 SANDRA VILAMITJANA PARELLADA 1322 +40F 75 Femenino 00:32:24 01:04:26 01:03:27
603 MARTA OLIVE ROIGE 1719 SF 87 Femenino 00:32:01 01:04:36 01:03:30
604 GEMMA ROIGE CASTELLVI 1718 SF 88 Femenino 00:32:00 01:04:37 01:03:29
605 MONICA MEDIAVILLA PEREZ 1549 +40F 76 Femenino 00:32:18 01:04:57 01:03:49 GRAMONA TEAM
606 MARIANA NAVALICI 883 SF 89 Femenino 00:30:39 01:05:11 01:04:18
607 JORGE GARNICA MONTEGORDO 882 SM 181 Masculino 00:30:38 01:05:12 01:04:18
608 AURORA URETA 1609 +40F 77 Femenino 00:33:04 01:05:15 01:04:01 CE ALLIBERADRENALINA
609 MARTA TORRES RODRIGUEZ 1444 SF 90 Femenino 00:31:52 01:06:01 01:04:45 INDEPENDENT
610 JOSE MANUEL MORENO GIMENEZ 1726 +40M 145 Masculino 00:34:01 01:06:11 01:05:30 INDEPENDENT
611 FRANCISCO MARIA RODRIGUEZ GALLARDO 1727 +50M 58 Masculino 00:34:02 01:06:13 01:05:32
612 CADMINA CANIZARES MONTON 1349 +50F 21 Femenino 00:32:40 01:06:16 01:05:07 INDEPENDENT
613 FRANCESC GIRALT 1593 +40M 146 Masculino 00:34:46 01:06:17 01:04:55 UNIVERS BIO
614 BEATRIZ SAN ROMAN 1594 SF 91 Femenino 00:34:45 01:06:17 01:04:56 UNIVERS BIO
615 TONYI LOPEZ CAMACHO 1568 +40F 78 Femenino 00:32:46 01:06:18 01:05:12 CE ALLIBERADRENALINA
616 CARLES RULL SALVADO 1545 +40M 147 Masculino 00:32:47 01:06:27 01:05:14 INDEPENDENT
617 EDUARD GOMIS EGEA 1628 +40M 148 Masculino 00:32:46 01:06:27 01:05:13
618 TERRY PRICE 1606 +60F 4 Femenino 00:33:46 01:06:51 01:05:31
619 LARA VALERO ONDIVIELA 1610 SF 92 Femenino 00:33:03 01:06:58 01:06:12
620 SARAH BERNAL NIETO 1547 SF 93 Femenino 00:33:10 01:07:00 01:05:34 INDEPENDENT
621 ROSA GARCIA AGUILA 1546 +40F 79 Femenino 00:32:41 01:07:20 01:06:22 CORREDORS.CAT
622 LOURDES IZQUIERDO YUSTE 1391 +50F 22 Femenino 00:34:41 01:07:50 01:06:37
623 YANINA ZAMBRANO 1665 +40F 80 Femenino 00:34:05 01:08:04 01:06:59
624 ANCUTA RAZMOS 1704 SF 94 Femenino 00:34:05 01:08:05 01:07:00
625 CRISTINA ORTONEDA FOSCH 1571 SF 95 Femenino 00:34:03 01:08:11 01:07:09
626 IRATXE SAIZ 1556 SF 96 Femenino 00:34:03 01:08:12 01:07:10
627 BELEN ROSADO MATEOS 1540 +40F 81 Femenino 00:32:50 01:08:25 01:07:24 INDEPENDENT
628 ELISENDA SOLE ROIG 1595 +40F 82 Femenino 00:33:31 01:08:47 01:07:35
629 MIQUEL ANDREU LORENTE 1596 +40M 149 Masculino 00:33:31 01:08:48 01:07:35
630 VERONICA GRANADOS PERSON 1697 SF 97 Femenino 00:33:16 01:08:53 01:08:04
631 DOLORES ORELLANA LOAISA 1385 +50F 23 Femenino 00:33:59 01:08:57 01:07:31 XQ NO ALEX?
632 TONI SOTO 1561 +50F 24 Femenino 00:33:58 01:08:57 01:07:31 XQ NO ALEX
633 ISA MARTINEZ MANAS 1634 +40F 83 Femenino 00:33:22 01:09:38 01:09:35 VENT D'ESTROP
634 MONTSE DIEZ CABALLERO 1654 SF 98 Femenino 00:34:42 01:10:13 01:09:46 CLUB TENNIS SALOU H2O
635 JOSE VALENCIA MARTINEZ 1653 +40M 150 Masculino 00:34:43 01:10:15 01:09:47 CLUB TENNIS SALOU H2O
636 ANTONIA CHAVES MARTINEZ 1573 +40F 84 Femenino 00:37:07 01:19:23 01:18:07
637 CAROLINA OJEDA MONTES 1624 SF 99 Femenino 00:36:33 01:22:36 01:21:23
638 JOSEP SEGURA FERRER 1625 SM 182 Masculino 00:36:32 01:22:37 01:21:24
639 JOSEP ADMETLLA MASERAS 1604 +60M 23 Masculino 00:41:55 01:26:22 01:25:16 SOCIETAT ATLETICA CORBERA
640 MARIA DOMINIQUE ANDREU ROUCH 1554 +60F 5 Femenino 00:42:00 01:36:05 01:35:52
641 ELISABETH PUYAL RIUS 1612 SF 100 Femenino 00:24:11 01:45:07 01:44:27