UT Lastres 2019

UT Lastres 2019: Llastres

Pos Nom Dorsal Cat CatPos Club Temps
1 ABDELKADOUS MOUJ NIA 175 AM 1 08:37:57
2 ALEIX TODA 19 AM 2 BORGES TRAIL - AAEET 08:46:45
3 ISRAEL MERCADE ORO 152 AM 3 CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 09:00:09
4 EDUARD VILLALBA AGUILAR 303 SM 1 SIXPRO TEAM 09:12:25
5 VICTOR DEL AGUILA PELLICER 34 SM 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 09:28:53
6 ALEX IZQUIERDO ACON 137 SM 3 09:51:32
7 LLUIS RUIZ OLLER 119 SM 4 09:51:32
8 DAVID ARREDONDO ROVIRA 15 VM 1 CLUB ESPORTIU CORREDELLONS DE VILABELLA 09:51:40
9 ESTEBAN MONJE 156 VM 2 09:56:19
10 FERNANDO FERNANDEZ BLANCO 18 VM 3 ANB BATUWEAR 10:02:28
11 INAKI GUINEA IBARGUCHI 145 SM 5 10:04:35
12 JOSE CALAZA PEREDA 6 VM 4 10:07:15
13 ALBERT VILARDELL GRAELLS 35 VM 5 SIXPRO TEAM 10:07:18
14 NIKLAS BENZER 353 SM 6 10:15:19
15 JOAN MORRAL SALA 1 SM 7 ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:17:30
16 MIGUEL EXPOSITO ORTIZ 330 VM 6 10:18:00
17 XAVIER RODRIGUEZ ANGRILL 305 VM 7 CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA 10:19:44
18 ELENA CALVILLO ARTEAGA 37 AF 1 BEALAK 10:24:27
19 ELOI ORTIZ BRAULIO 136 VM 8 10:34:42
20 JACINTO GONZALEZ BERMUDEZ 54 MM 1 ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:34:42
21 JORDI PAMIES CARRION 20 VM 9 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE) 10:37:02
22 ALAN FORTUNY SICART 41 SM 8 10:37:03
23 SABRINA SOLANA PIGNOREL 173 AF 2 10:38:06
24 SALVADOR VILALTA I BERENGUERAS 61 SM 9 ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:46:42
25 JAUME FOLGUERA ROBERT 60 VM 10 INDEPENDIENTE 10:46:42
26 CARLES PIJUAN CAUS 324 SM 10 10:46:55
27 GORKA ARRANZ TAGARRO 126 VM 11 10:53:59
28 IBON HURTADO DE SARACHO BUSTURIA 38 SM 11 10:54:00
29 Miquel Majada Riba 343 VM 12 ANB BATUWEAR 10:56:15
30 MIQUEL ANGEL VALL PERMIQUEL 70 SM 12 10:57:45
31 JORDI GARCIA PACHECO 141 VM 13 ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 11:05:26
32 RAFAEL BETHENCOURT GUIMERA 161 VM 14 11:11:53
33 GERARD PLAZA TEIXIDO 327 SM 13 11:18:35
34 ANDREA RUIZ CHANA 67 AF 3 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 11:19:27
35 JORDI VILA ARIZA 142 SM 14 COS360 SPORT&HEALTH 11:20:36
36 FRANCESC MARTIN TORO 158 SM 15 CLUB EXCTA.DE CALDES DE MALAVELLA 11:20:41
37 RUBEN CRUZ HUERTAS 157 VM 15 TRC ARESTA CAMP BASE 11:20:41
38 AGUSTI JANINI GONZALEZ 40 VM 16 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 11:21:26
39 GUILLERMO ANDRES FERNANDEZ 333 VM 17 11:21:27
40 ALICIA GARRIDO SERRA 334 VF 1 11:33:47
41 ERNEST MERCADER VILA 56 VM 18 COS360 SPORT&HEALTH 11:38:17
42 JORDI CALVENTE ANDREU 66 SM 16 11:38:18
43 VICTOR VALDERRAMA LEON 318 MM 2 CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 11:45:21
44 NORBERT LLOBERA BALASCH 172 SM 17 11:47:17
45 PASSERAT NAHUEL 150 SM 18 11:52:27
46 SILVIA FERRER GAYAN 174 VF 2 CLUB PENA GUARA 11:59:36
47 MARTA BATALLA TRILLA 48 VF 3 BORGES TRAIL - AAEET 12:03:26
48 ALEX ALVAREZ NAVARRO 339 SM 19 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 12:09:01
49 FRANCESC RECASENS ESCRIBANO 155 VM 19 TRAIL CAMBRILS 12:20:42
50 JULIO ENRIQUE GUTIERREZ TOLEDO 65 VM 20 BORGES TRAIL - AAEET 12:23:53
51 EVA M. TAPIA LUQUE 127 VF 4 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 12:23:55
52 ORIOL BORRAS CAJIGOS 113 VM 21 CLUB ALPI PALAMOS 12:24:22
53 SILVIA AINHOA TRIGUEROS GARROTE 111 VF 5 12:26:36
54 JAVI APARICIO REBELLES 17 SM 20 12:26:37
55 CARLES SOLIVERA RETCHAS 129 VM 22 CLUB ESQUI GIRONA (SE) 12:29:18
56 GUILLERMO NEBOT TROYANO 146 SM 21 12:29:35
57 ADRIA MUMBARDO PURGIMON 167 SM 22 12:29:37
58 JOSE ANTONIO JIMENEZ MARTIN 351 VM 23 12:29:44
59 MARC CORNET DONET 16 SM 23 CONCA SENGLARS 12:38:24
60 MIGUEL MARTINEZ LOPEZ 89 MM 3 ASS.ESP. MATXACUCA 12:38:48
61 JOAN BRULL PEDRET 29 SM 24 CLUB EXCTA.VINYOLS 12:51:42
62 ERIC SERRET SOLE 9 SM 25 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 12:51:50
63 ALFONSINA PEPPA 51 SF 1 12:52:05
64 JULIAN MUNOZ DE LA NAVA, NAHARRO 325 VM 24 12:52:42
65 JOAN PALLEJA ELIAS 80 MM 4 CLUB EXCTA.DE GRACIA 12:55:21
66 SERGI SAMARRA GAS 306 VM 25 CLUB EXCTA. L'ESPARDENYA VILALLONGA DEL CAMP 12:57:56
67 OSCAR GRINO HERNANDEZ 131 SM 26 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 12:58:13
68 ALEX ROMERO SOLE 337 SM 27 12:58:26
69 MINGO RUIZ VELEZ 154 VM 26 CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 13:03:29
70 ESTER CASAS GIMENO 153 VF 6 ASS.ESP. INTEMPERIE 13:03:29
71 JORDI COLERA I GOSET 322 VM 27 UNIO EXCTA.DE CATALUNYA SANTS 13:05:18
72 JESUS BAYO RIVERA 36 VM 28 CLUB ESP. GARRAF RUNNERS 13:05:49
73 JUAN FRANCISCO ROJO SANCHE 121 VM 29 13:05:50
74 ANGEL CHAMERO GARCIA 105 MM 5 INDEPENDIENTE 13:06:55
75 JOANNA REDONDO BOADA 123 SF 2 CLUB EXCTA.MADTEAM 13:08:56
76 LAURA POZO RIVAS 12 SF 3 GYM PILATES VELVET 13:12:48
77 CECILIA (MAGALI) POL PLANCHON 94 VF 7 ASS.ESP. MATXACUCA 13:12:53
78 Gonzalo Marana Sirana 312 VM 30 13:18:31
79 JOSE HERNANDEZ PARDO 23 VM 31 BLUE LINE REUS 13:19:45
80 JOSEP MARIA DELMUNS LLOMBART 319 VM 32 13:23:45
81 AITOR ESCAURIAZA FRANCO 132 VM 33 CLUB EXCTA. ARITJOL 13:26:05
82 SERGIO PEREZ MARTINEZ 134 VM 34 CLUB EXCTA. ARITJOL 13:26:07
83 EUDALD NAVARRO ORTONOBES 135 VM 35 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 13:26:07
84 ANAIS CRESPO MILANI 149 SF 4 CLUB FILIRUN 13:26:11
85 JOSEP SANGLAS AYATS 99 M+M 1 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 13:26:57
86 JOSEP MARIA RIUS GARCIA 78 SM 28 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:30:25
87 BLAS SAMA MUNOZ 346 VM 36 CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 13:35:19
88 DAVID LEIVA ROLDAN 7 VM 37 CLUB ESP. GARRAF RUNNERS 13:42:10
89 NATALIA LEGEY LAFARGA 342 VF 8 CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 13:42:15
90 FRANCISCO SANCHEZ RODRIGUEZ 39 MM 6 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 13:42:25
91 MARIBEL ALFARO NOGUERA 73 VF 9 13:53:28
92 LOIS BURGUES HONRUBIA 14 SF 5 CLUB ESPORTIU CORREDELLONS DE VILABELLA 13:53:29
93 ISABEL PELEGRINA BARREIRO 8 MF 1 CLUB ESPORTIU CORREDELLONS DE VILABELLA 13:53:30
94 VANESSA MOLNER BARBERA 87 VF 10 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:53:31
95 GABRIEL BOSQUES SANCHEZ 116 VM 38 13:53:31
96 MANUEL OMANA ESPINOSA 79 VM 39 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 13:53:35
97 MARIA PUIG CID 55 VF 11 13:53:51
98 MARC VIDAL ANDREU 27 SM 29 CONCA SENGLARS 13:53:57
99 M. EUGENIA MUNTE MATEU 86 VF 12 BLUE LINE REUS 14:09:42
100 ENRIC SABATE MUNOZ 143 M+M 2 CLUB EXCTA. ALPICAT 14:14:15
101 INAKI ALONSO DE LOS SANTOS 57 VM 40 CLUB FILIRUN 14:14:18
102 FERNANDO GARCIA BLASCO 138 MM 7 CLUB ESP. GARRAF RUNNERS 14:14:19
103 CECILE MICHIELAN 139 VF 13 14:16:46
104 PATRICK MOISSINAC 147 MM 8 14:16:46
105 JOSE ESCRIBANO JALDO 25 VM 41 CLUB FLEXOR TRAIL TEAM 14:19:55
106 ARI CASAJUANA COSTA 24 SF 6 CLUB FLEXOR TRAIL TEAM 14:19:56
107 MARIA BERTRAN SASTRE 109 SF 7 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 14:37:47
108 PEDRO GUTIERREZ POZO 107 VM 42 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 14:37:49
109 MARC FREIXAS LLOPART 170 VM 43 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 14:45:14
110 NOEMI SUSIN ALCARAZ 171 VF 14 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 14:45:14
111 GUILLERMO CANARDO 165 VM 44 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 15:03:14