Roures 2019

Roures 2019: Marato dels Roures

Pos Nom Dorsal Cat CatPos Club Temps
1 RAUL BUTACI 606 AM 1 CLUB ESP.PEDALA.CAT BALAGUER 04:49:38
2 JULEN CALVO VIGARA 585 AM 2 CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 04:57:15
3 IVAN CALVO VIGARA 573 AM 3 CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 04:57:15
4 POL VILA FIGUERAS 526 SM 1 CLUB ESP. L'ARENY 05:13:19
5 ALEX LLAVERIA 553 SM 2 INDEPENDIENTE 05:25:57
6 SERGI BEL BENEYTO 562 VM 1 INDEPENDIENTE 05:49:19
7 DAMIEN LOITRON 567 SM 3 05:53:05
8 SENEN ESCODA SANAHUJES 549 SM 4 CEM BORGES TRAIL 05:54:59
9 INGRID RUIZ SANCHEZ 507 AF 1 06:01:03
10 GUILLEM PADROSA DANES 629 SM 5 CLUB ALPI BELL-LLOC 06:11:30
11 JESUS FRANCISCO GARCIA GAVILAN 525 SM 6 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 06:37:58
12 ORIOL PELLICER PLASA 610 SM 7 INDVRAINS 06:39:11
13 BERNAT BORRAS VALLVERDU 532 SM 8 CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 06:51:14
14 SONIA CRUZ VIDUEIRA 523 AF 2 GRANADERO'S TEAM 06:57:24
15 DAVID PALOS LLABERIA 517 VM 2 TROTE-EXTREM 07:01:50
16 SALVADOR CABRE FORT 506 VM 3 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 07:04:41
17 GARIKOITZ ARRILLAGA 558 VM 4 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 07:07:15
18 MARTA BATALLA TRILLA 611 AF 3 CEM BORGES TRAIL 07:10:29
19 SERGI COCA MESA 593 VM 5 CLUB CENTRE EXCTA. AVINYO 07:14:23
20 JAUME GARROSSET GORGAS 519 MM 1 TROTE-EXTREM 07:20:12
21 JUAN HEREDIA 577 SM 9 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE) 07:31:03
22 XAVIER CORPAS MORALES 566 VM 6 07:31:39
23 DAVID PARERA FERRER 622 VM 7 07:35:59
24 DAVID DELGADO PAREJO 502 VM 8 ATMOSFERA TRAIL 07:37:48
25 JUAN CARLOS JIMENEZ NARVAEZ 617 VM 9 07:38:25
26 PERE BADIA BATET 595 SM 10 CORREDORSVALLS.CAT 07:39:27
27 LUIS VAZQUEZ GRILLO 615 VM 10 INDEPENDIENTE 07:40:55
28 PERE PINEL GARCIA 619 VM 11 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 07:40:56
29 MIQUEL ANGEL GUILLEN GARCIA 614 VM 12 INDEPENDIENTE 07:40:56
30 RAUL GORDILLO DOMINGUEZ 520 VM 13 GRANADERO'S TEAM 07:45:30
31 BEATRIZ MORILLAS DOCON 521 SF 1 GRANADERO'S TEAM 07:45:30
32 ALBERT VILA TEIXIDO 572 SM 11 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 07:45:58
33 JOSE RAMON PACHECO RODRIGUEZ 518 VM 14 TROTE-EXTREM 07:46:45
34 JOSE ANTONIO JIMENEZ MARTIN 589 VM 15 07:48:34
35 NANDO COMIN GIMENO 594 SM 12 ASSOCIACIO ESPORTIVA COTA 705 07:48:41
36 ERIC SERRET SOLE 625 SM 13 CENTRE EXCTA. LA XIRUCA FORADADA 07:48:44
37 JOAN ESTIVILL ROIG 569 MM 2 ASS.EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 07:49:15
38 JAVIER RUIZ GARCIA 588 SM 14 CLUB EXCTA.MADTEAM 07:52:19
39 ALICIA DOMINGO MASDEU 505 VF 1 CLUB EXCTA. ARITJOL 07:54:13
40 JOSEP M. PONS MORATO 583 MM 3 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE) 07:55:07
41 ABRAHAM SANZ NAVARRO 570 MM 4 07:57:09
42 HANN KATHERINE DIAZ MORA 504 VF 2 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 07:57:40
43 JOAN BRULL PEDRET 548 SM 15 CLUB EXCTA.VINYOLS 07:59:28
44 JUAN ANTONIO MORILLO PORRAS 546 SM 16 07:59:30
45 XAVIER DANIEL FUENTES 597 SM 17 CLUB TENNIS TARRAGONA 08:00:35
46 MARIBEL ALFARO NOGUERA 586 VF 3 08:04:40
47 DAVID GARCIA MEDINA 551 SM 18 CLUB FILIRUN 08:04:51
48 IVAN LOPEZ DOMENECH 559 SM 19 FAMILIA FLANAGAN 08:06:38
49 OSCAR DIAZ 613 VM 16 08:09:02
50 ANGEL PUNZANO GIL 541 MM 5 08:09:38
51 VANESSA MOLNER BARBERA 620 VF 4 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 08:11:59
52 JORDI COLOMER ALTIMIRA 535 VM 17 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 08:21:53
53 VALEN GARGALLO 604 VM 18 AEC PUIGVERD DE LLEIDA 08:22:03
54 JAUME CASADO RUIZ 568 SM 20 GAFARRUNS 08:22:11
55 PHILIPPE BOURRE 602 VM 19 08:23:31
56 JOSEP MATEU RIBES 560 VM 20 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 08:27:30
57 DANI MESEGUER SERRET 565 SM 21 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 08:27:30
58 ESTEBAN CARREÑO FELIX 538 SM 22 08:28:06
59 CESAR OTERO VIÑALS 539 VM 21 CLUB EXCTA.LA CANONJA 08:28:07
60 VICENTE SERRANO GONZALVO 516 VM 22 CLUB ATLETISMO GOYA 08:28:09
61 CARLES SARDA JANSA 628 VM 23 INDEPENDIENTE 08:32:17
62 SILVIA ITURRIA MARCH 587 VF 5 CLUB ATLETIC ESPLUGUI (SE) 08:32:55
63 MARC VIDAL ANDREU 508 SM 23 CONCA SENGLARS 08:39:03
64 XAVIER PUIG ESCUDERO 557 VM 24 08:39:29
65 BARTOMEU PEREZ CHINCHILLA 544 VM 25 08:39:49
66 CARLOS LLOMBART CLUA 529 SM 24 S.M. AMICS DE LES CURSES POPULARS ALCALA-ALCOSSEBRE 08:41:23
67 RUBEN BORRAS ELIES 623 VM 26 08:42:01
68 JUAN CARLOS ROMERO NAVARRO 590 VM 27 08:42:09
69 PAU GIMENO BALLESTER 537 SM 25 TROTE-EXTREM 08:42:25
70 LLUIS ROGER MOLET 536 VM 28 TROTE-EXTREM 08:42:29
71 MANEL MARTINEZ FERRER 626 MM 6 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 08:44:57
72 LLUIS URIGÜEN GAVILAN 582 VM 29 08:45:03
73 ROBERT SATORRA 571 VM 30 A.A. ELS TRES TOSSALS 08:46:38
74 OSCAR RIBERA BALAÑA 578 VM 31 A.A. ELS TRES TOSSALS 08:46:38
75 JAUME NAVARRO CAVALLE 581 SM 26 CLUB TIERRA TRAGAME 08:51:15
76 IÑAKI ALONSO 599 VM 32 CLUB FILIRUN 08:52:32
77 DANIEL JEREZ CEBALLOS 596 SM 27 CLUB FILIRUN 08:52:33
78 JUSTO MARTIN SIMON 522 VM 33 CLUB FILIRUN 08:52:39
79 GEMMA AVELLI TEIXIDOR 600 VF 6 ASS.ESP. MATXACUCA 08:54:07
80 JOANNA REDONDO BOADA 598 SF 2 CLUB EXCTA.MADTEAM 08:54:08
81 OSCAR MOTA NIETO 503 SM 28 BUTIRUNNERS 08:56:09
82 JOSEP CARBO CARBO 579 VM 34 CLUB ESP. L'ARENY 08:57:12
83 JORDI BERGA 530 MM 7 TROTE-EXTREM 08:58:08
84 JORGE LEON FONTANALS 608 VM 35 08:58:12
85 ERIC THADEE BRUT TORRES 552 MM 8 08:58:38
86 CARLOS VALENTIN 607 VM 36 CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 08:58:43
87 KENNETH POMENTA 574 SM 29 INDEPENDIENTE 09:01:11
88 ANTONIO MARTINEZ MORENO 564 VM 37 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 09:01:15
89 GREGORIO SANCHEZ MARTOS 603 VM 38 AEC PUIGVERD DE LLEIDA 09:03:35
90 ALEX MORAN 555 SM 30 #TRAILTRONS 09:08:24
91 XEXU CIRIA PUEYO 621 MM 9 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 09:11:12
92 OLGA NAVARRO CAVALLE 580 SF 3 CLUB ESP.PEDALA.CAT BALAGUER 09:14:01
93 JOSE CASTILLO GALINDO 616 VM 39 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 09:16:25
94 FRANCISCO CASTILLO GALINDO 554 SM 31 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 09:16:26
95 LAURENT DOS SANTOS 540 VM 40 INDEPENDIENTE 09:20:49
96 GLORIA GONZALEZ MARTINEZ 524 VF 7 RUNTRAIL PENEDES CLUB ESPORTIU 09:22:12
97 ALBERTO PLAZA GAMITO 528 SM 32 CLUB FILIRUN 09:22:13
98 ORIOL BIGORRA TORMO 512 SM 33 ASSOCIACIO ESPORTIVA COTA 705 09:23:05
99 ANTONIO MUÑOZ SANCHEZ 609 VM 41 09:26:09
100 LLUIS MOIX MASALLES 584 SM 34 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 09:26:30
101 ALBERT VILARDELL PEREZ 501 SM 35 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 09:29:36
102 CARLES MORENO SANTACANA 509 VM 42 CLUB EXCTA. ARITJOL 09:29:46
103 JOSE MARIA MOYA RODRIGUEZ 511 VM 43 CLUB EXCTA. ARITJOL 09:29:46
104 IGNASI M. PRATS FERRE 592 MM 10 CLUB EXCTA. ARITJOL 09:32:18
105 SERGI PASCUAL PEREZ 627 VM 44 INDEPENDIENTE 09:40:50
106 GORKA GARCIA SUAREZ 527 VM 45 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA 09:46:07
107 LLUIS VILARDELL TORRENT 515 SM 36 C.E MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA 09:46:08
108 JESUS VIZCAINO MARIN 543 VM 46 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 09:48:00
109 JAVI CARO CORNEJO 545 VM 47 09:48:00
110 JOAN ABRIL ESPAÑOL 561 MM 11 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 09:54:52
111 LU LU 513 SM 37 09:57:14
112 PABLO FERNANDEZ MILLAN 514 SM 38 09:57:17
113 DANI RIPOLL ALSINA 534 SM 39 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 09:59:22
114 JOSE VICENTE ROYO COLL 601 VM 48 CLUB FILIRUN 09:59:25
115 MARIA CARMEN MERCHAN RODRIGUEZ 531 VF 8 CLUB FILIRUN 09:59:26
116 DANIEL GOMEZ SANCHEZ 576 MM 12 ATLETES D'ALTAFULLA 10:00:00