Roures 2019

Roures 2019: Roures Clàssica

Pos Nom Dorsal Cat CatPos Club Temps
1 GERARD MANGRANE SANTOS 1001 AM 1 02:39:16
2 XAVIER AYALA SALLA 1077 AM 2 ATMOSFERA TRAIL 02:45:26
3 KIKE GUTIERREZ 1061 AM 3 CEM BORGES TRAIL 02:48:18
4 JORDI ESTEBAN ZABALA 1076 VM 1 CLUB FILIRUN 02:53:59
5 JOSEP M JULVE LARA 1060 S23M 1 CEM BORGES TRAIL 03:00:54
6 ALEXANDRE IZQUIERDO ACON 119 SM 1 03:05:40
7 RAUL LOPEZ BUISAN 1055 VM 2 03:06:09
8 RUBEN ASTORGA VAZQUEZ 1086 SM 2 MECANICA RAMIZ TEAM 03:07:41
9 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ 1071 SM 3 BARRADO TEAM 03:08:19
10 ANDREU GUBERT CELMA 1069 SM 4 UEC TORTOSA 03:11:37
11 MAYTE COLMENAREJO ARROYO 1091 AF 1 03:16:35
12 EDURNE ZAZPE 1068 AF 2 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 03:18:38
13 JOSEP M. REBULL FERRAN 1082 VM 3 SKI CLUB CAMPRODON (SE) 03:19:00
14 JOSEP MARIA BATALLA JUBANY 1073 MM 1 ATMOSFERA TRAIL 03:26:37
15 JOSE ANTONIO RAM SERVETO 1084 SM 5 MECANICA RAMIZ TEAM 03:29:04
16 PEDRO CORNAGO 1023 MM 2 03:30:42
17 SERGI COSTA DORCA 1010 SM 6 03:33:44
18 JOSEP MARIA CASTILLO MOYA 1050 VM 4 BUTIRUNNERS 03:34:11
19 LAURA CASTELLARNAU VILES 1002 AF 3 03:35:52
20 JOSEP GASSO JORDANA 1047 SM 7 03:37:25
21 POL SALLA ROVIRA 1013 SM 8 CLUB TRIATLO LA POBLA 03:37:29
22 XAVI CARCOLE SANS 1072 VM 5 CLUB EXCTA.MADTEAM 03:37:58
23 EDUARD CAAMANO PALAU 1036 SM 9 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 03:38:18
24 ALBERT NIEVAS GARCIA 1074 SM 10 03:39:52
25 XEVI RELATS MOLINA 1014 SM 11 03:42:35
26 MIQUEL PASTOR LOPEZ 1030 VM 6 03:44:30
27 FERNANDO SERRANDO VARGAS 103 VM 7 CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 03:44:39
28 LAIA MARTINEZ RIBOT 1056 SF 1 03:51:56
29 EVA MARIA GALLEGO 1062 VF 1 TROPS SPORTS 03:55:58
30 AGUSTI JANINI 102 VM 8 ATE - CLUB ATLETISME TERRES DE L'EBRE 03:57:30
31 ANDREA LO POLITO 1066 SM 12 03:58:23
32 SERGI SUGRAÑES REBENAQUE 1088 SM 13 04:00:57
33 DAVID CALVENTE MANZANEDO 1005 SM 14 WILD TRAIL TARRACO 04:01:38
34 ORIOL CASANOVAS GOMEZ 1035 SM 15 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:03:00
35 GERARD SANAHUJA PRATS 1017 VM 9 TARRAGONA FONDISTES 04:05:54
36 EDUARD BIOSCA MINGUELL 1019 SM 16 04:06:07
37 GABRIEL CERVETO CASTELLS 1022 VM 10 04:06:08
38 LIDIA CERRATO RODRIGUEZ 1012 SF 2 CLUB FILIRUN 04:06:46
39 XAVIER DEGRACIA PORTELLA 1064 VM 11 04:08:57
40 EDGAR CABRE PARRA 1053 VM 12 ATHLETIC TRACK MOUNTAIN 04:09:09
41 JOSEP FARNELL HERRERA 1078 SM 17 04:11:27
42 EVA JURADO CORTES 1034 VF 2 ASS. ESP. BARBERA DE LA CONCA 04:12:37
43 JORDI GINE MARCH 1033 SM 18 ASS. ESP. BARBERA DE LA CONCA 04:13:03
44 ANTONIO ESQUINAS RINCON 110 VM 13 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 04:15:27
45 JOSE MANUEL GARCIA ROS 1032 VM 14 CLUB EXCURSIONISTA SENSE FRONTERES 04:16:10
46 JUAN MARTINEZ TUTOR 1087 SM 19 INDEPENDIENTE 04:16:11
47 SERGI BORRALLO LLAURADO 1070 SM 20 CLUB EXCTA.REDDIS 04:17:10
48 JAVIER VILLALBA GUIRADO 1067 MM 3 CLUB EXCTA.PRIORAT 04:22:07
49 MONICA GUILERA SALA 120 SF 3 CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 04:23:20
50 PAUL LEROUXEL 108 SM 21 04:23:21
51 JORDI COBOS MARTINEZ 1059 VM 15 04:25:27
52 JAVIER VAN DER MEULEN 1081 SM 22 04:27:18
53 ALBERT GARCIA NADAL 1048 SM 23 04:28:27
54 ESTER ARBOS 1052 SF 4 04:28:27
55 CRISTIA RAMON CABELLO 1006 SM 24 04:28:27
56 CARLOS VALLDEPEREZ CUADRADO 1040 SM 25 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 04:30:21
57 FRANCISCO JESUS FERNANDEZ GARCIA 1039 SM 26 04:30:21
58 XAVIER ARTIGAU TOMAS 1041 VM 16 CLUB RUNNERS VIDING 04:30:21
59 ARITZ ROYO ESNAL 1063 VM 17 04:32:34
60 ORIOL SABATE 1057 SM 27 ASS.ESP. EKKE LLEIDA 04:32:35
61 JENNIFER ULRICH 1092 SF 5 04:33:50
62 ANTONI TOVAR MARTI 1044 VM 18 ATHLETIC TRACK MOUNTAIN 04:34:12
63 ANA HERREROS RUIZ 1027 SF 6 CLUB FILIRUN 04:36:36
64 ALEX CHORRO SANTOS 1075 VM 19 WILD TRAIL TARRACO 04:37:49
65 ORIOL BALSELLS MONDEJAR 1054 SM 28 WILD TRAIL TARRACO 04:37:50
66 ANTON CHAKHNAZAROV 1028 SM 29 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:38:46
67 JESUS FRANCISCO GARCIA GAVILAN 1029 SM 30 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:38:46
68 MIQUEL MARTI GUARDIA 1045 VM 20 04:40:50
69 ROSA GABARRO GIBERT 1090 MF 1 04:45:12
70 OMAR SERRA ALDOMA 1058 SM 31 04:45:46
71 NARCIS FARRE CANTO 1046 SM 32 CLUB ALPI BELL-LLOC 04:45:46
72 CARLES BEA CASTELLARNAU 1080 VM 21 CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 04:45:46
73 LELEU DAVID 104 MM 4 04:46:08
74 ANA MONTOSA MOLINA 1089 VF 3 CLUB EXCTA. ARITJOL 04:46:34
75 JOSEP CENDROS DURAN 1024 MM 5 TROTE-EXTREM 04:48:25
76 MARTA CASARES SANTIAGO 1016 VF 4 ASSOCIACIO ESPORTIVA COTA 705 04:49:44
77 HIART URRUTIA BARANDIARAN 1004 SF 7 04:52:01
78 JOSEBA BARANDIARAN IZTUETA 1003 VM 22 04:52:01
79 JESUS HERNANDEZ FERNANDEZ 1026 VM 23 04:57:13
80 DAVID MARTINEZ SEGURA 1049 VM 24 05:00:41
81 MAYA FERNANDEZ 1038 SF 8 05:04:15
82 CARLES MARTI 1037 MM 6 05:04:15
83 JAIME HERNANDEZ FERNANDEZ 1025 VM 25 ROADRUNNERS 05:06:04
84 AGUSTIN MARTIN MARQUES 1011 SM 33 05:18:28
85 JORDI ANDORRA SOLSONA 1079 SM 34 05:29:32
86 ALEX MARTINEZ ESPEJO 1042 SM 35 05:29:32
87 JORDI MARTI LLAGUNA 1043 VM 26 05:39:25
88 OLIVER NARBETT 114 SM 36 05:40:11
89 JAVIER CERECEDA MANCEBO 1083 VM 27 05:40:59
90 NURIA TORRADEME PASCUAL 1018 SF 9 EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES 05:50:43
91 XAVIER FONT GALI 107 MM 7 05:59:44
92 CHARI PEREZ ROJAS 1015 MF 2 06:27:12