Filirun Marathon Trail Penedes

Filirun Marathon Trail Penedes: Half

Pos Nom Dorsal Cat CatPos Club Temps
1 UNAI CALAFELL VEGAS 316 AM 1 CLUB EXCTA.MADTEAM 02:50:43
2 JOEL MINGUET LOPEZ 374 AM 2 02:51:33
3 RUBEN ASTORGA VAZQUEZ 382 AM 3 MECANICA RAMIZ TEAM 02:57:06
4 JOSEP M CALUCHO SOLE 364 MM 1 03:10:52
5 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON 350 SM 1 03:12:55
6 ANNA FERNANDEZ BONEL 360 AF 1 CENTRE EXCTA. PONTSICA 03:19:03
7 JAUME CUSINE DOMENECH 390 SM 2 CORREM PER LA TERRA 03:23:00
8 JAVIER IZQUIERDO IZQUIERDO 315 MM 2 CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 03:24:33
9 JORGE SAN MIGUEL REQUEJO 369 SM 3 CLUB EXCTA.MADTEAM 03:25:03
10 ALEX PAMIES CIRBIAN 396 VM 1 03:25:40
11 IVAN DE DIOS ROBLES 352 VM 2 03:27:32
12 ALEX RUIZ MASACHS 370 VM 3 03:29:11
13 DIDAC VINALLONGA PUNSOLA 389 SM 4 03:30:33
14 SANTI GARCIA NIETO 380 SM 5 03:32:03
15 FABIO MORBINI 375 SM 6 03:37:44
16 JOSEP RAMON PORTA PERALES 362 VM 4 03:37:44
17 TONI LARA MURILLO 338 VM 5 03:39:30
18 MIGUEL VACARES ROYO 337 VM 6 03:40:36
19 GEMMA CARRASCO PARELLADA 348 AF 2 CLUB ESP. PENEDES DE VILAFRANCA 03:42:20
20 RAFAEL FIJO AGUILERA 332 SM 7 03:42:55
21 DAVID OCARIZ FERREIRO 343 VM 7 03:43:53
22 AITOR ARRIETA MONTERO 313 VM 8 CLUB EXCTA. ARITJOL 03:44:42
23 PEDRO MALDONADO GUTIERREZ 395 VM 9 CLUB ESPORTIU BANYERES DEL PENEDES 03:48:18
24 IGNASI AMAT FABREGAT 399 MM 3 03:50:17
25 NIL PINOL GRANADINO 383 S23M 1 03:50:26
26 HEURA PINOL GRANADINO 378 AF 3 CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:50:27
27 FRANCISCO CASTILLO GALINDO 347 SM 8 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 03:53:22
28 MARC PATAU BASSA 351 VM 10 03:54:08
29 FRAN LABELLA SANCHEZ 331 SM 9 03:54:30
30 ALBERT PUNSOLA VINYALLONGA 302 VM 11 AGRUP.EXCTA. TALAIA 03:56:19
31 JOSE CASTILLO GALINDO 356 VM 12 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 03:59:24
32 JOSE MIRA MOLINA 406 SM 10 03:59:45
33 ALEX DE SIMON 339 SM 11 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 04:00:28
34 JOAN RIBAS 311 VM 13 ALBINYANA RUNNERS OUIEA 04:02:31
35 MIKE VAN RYSWYCK 324 SM 12 04:04:31
36 MARTI MIRO CONSUL 373 S23M 2 04:05:13
37 JAUME FERRANDO SANCHEZ 306 VM 14 BUTIRUNNERS 04:08:21
38 MONTSE VEGA MURIANA 340 SF 1 BUTIRUNNERS 04:11:54
39 OSCAR SAURA MARTINEZ 303 VM 15 04:12:05
40 SERGIO FERNANDEZ LOPEZ 391 VM 16 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:12:14
41 XENIA ESPINA FERNANDEZ 335 SF 2 04:12:54
42 DAVID ESPANA VARGAS 405 SM 13 04:15:01
43 NEUS COLET JANE 392 SF 3 INDEPENDIENTE 04:15:13
44 ABRAHAM LOPEZ CONTRERAS 349 VM 17 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:15:46
45 DESIDERIO ALMARCHA PARRA 346 MM 4 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 04:15:50
46 GUILLEM VERNET SUCARRATS 365 SM 14 CLUB EXCTA.VIA FORA 04:17:11
47 PAU FIDEL FONT VENDRELL 321 SM 15 04:20:55
48 MIQUEL RODENAS GALVEZ 325 SM 16 04:20:55
49 PEP URGELL MINET 341 SM 17 04:21:29
50 ARTURO BALFEGO MARTI 386 VM 18 04:24:40
51 ROGER BORONAT 345 SM 18 CLUB EXCTA.TRAIL TARRACO 04:25:19
52 JOAQUIN NOGALES MARTINEZ 363 SM 19 04:28:43
53 JUAN MARQUEZ LOPEZ 359 VM 19 04:30:25
54 GERARD VIA TROTONDA 361 VM 20 04:31:24
55 MANEL VAZQUEZ VILADOMS 379 MM 5 04:31:37
56 ANGEL ROBLEDILLO CANSINO 354 SM 20 04:32:13
57 ANGEL COLL GALOFRE 353 SM 21 LA LIRA VENDRELLENCA (SE) 04:33:07
58 EMILIA GIRALDEZ ALVARO 329 VF 1 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:35:26
59 JAVI CARO CORNEJO 397 VM 21 04:36:32
60 CHIKIDOLORES ROLDAN LOPEZ 328 MF 1 CLUB EXCURSIONISME TORREDEMBARRA 04:37:20
61 LUDDY BENITO PERUCHO 330 MF 2 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:37:25
62 MONTSE CONESA MARTINEZ 367 VF 2 04:37:44
63 ANDREA CABRERIZO VILLAS 336 SF 4 04:40:32
64 JORDI LATORRE SAUMOY 355 VM 22 ASS.EXCTA. CAMPI QUI PUGUI 04:41:02
65 HUGO URDANETA 402 VM 23 04:42:15
66 MARC PALAU MORGADES 308 SM 22 BUTIRUNNERS 04:42:22
67 JOSEP FONTS MESTRES 310 VM 24 04:43:18
68 HENRIETTA MEYER SANCHEZ 371 SF 5 04:43:52
69 SERGI GARCIA JURADO 394 SM 23 04:53:48
70 MARIA DOLSA FARRO 381 SF 6 CLUB MAXIMO RENDIMIENTO TRAINING 04:57:15
71 EDGAR TOLDRA JORDA 404 SM 24 05:04:57
72 ALEX CANO FERNADEZ 401 VM 25 05:07:28
73 ANTONIO PALACIOS PEREZ 304 MM 6 05:08:05
74 MIGUEL SANCHEZ PLA 312 SM 25 05:08:05
75 FERNANDO FREIJO ESPIN 319 MM 7 CLUB MASQUEFA TRAIL 05:09:33
76 PABLO KASIAN ORTIZ 388 VM 26 05:16:32
77 SERGIO CAMPOY RIVERA 366 SM 26 05:16:53
78 ENRIC PEREZ RIUS 344 VM 27 GRUP EXCTA. SANTFELIUENC 05:20:45
79 RUBEN MOTA NIETO 318 SM 27 BUTIRUNNERS 05:23:06
80 OLGA BERGUA BERNADO 358 SF 7 CLUB CENTRE EXCTA. AVINYO 05:24:45
81 PERE ARNAU RALLO 309 VM 28 ALBINYANA RUNNERS OUIEA 05:35:55
82 JOSE ANTONIO VALENZUELA ORTIZ 384 VM 29 05:44:59
83 JORDI JANE RAVENTOS 393 VM 30 06:00:18
84 ESCOMBRA TXEMA 1003 SM 28 06:25:58
85 ESCOMBRA JC 1002 SM 29 06:26:13